Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ctvagyok

    őstag

    Az Axon 7 kapható német MM-ben. Én be is szereztem egyet. 430 euro volt szürkében.

    Elég jó készülék, G4-ről váltottam és szinte mindenben lekörözi. Egydül a kamera gyengébb, olyan s5 szinten lehet amit tud. Most 4 óra kijelzőidőnél vagyok 50% aksival. Ennyitől a G4 már majdnem lemerült volna. A készenléti idő sem rossz. Az is plusz, hogy nem melegszik semmit a G4-hez képest. Szóval nagyon elégedett vagyok.

    A Launcher viszont nálam elég laggos tud lenne ha alkalmazásbó kilépek. A kilépés animációja darabos. Ha meg megnyitok egy mappát akkor egy nagy laggal tér vissza a főképernyőre. Ha ki vannak kapcsolva az animációk akkor szerintem nem érzékelni ezt, vagy lehet fel kellene tenni egy novát. Néhány alkalmazás furán lép ki, pl.: látható a főképernyőn a billentyűzet 1 másodpercig, vagy az alkalmazás része fennmarad egy fél másodpercet a kijelzőn a kilépés után. Szóval lenne mit még dolgozni ezen a ZTE-nek.
    Magyaraul sem tud teljesen normálisan, fordítások sem túl okosak sok helyen. De ez nem meglepő.

    Szerintem a 1+3 vagy a T jobb választás lehet, annak aki meg tud barátkozni az 1080p pentie kijelzővel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák