Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Linkin1994

    senior tag

    Eddig csak Samsung okos telefonokat használtam (s1,s2,s6,s9+) de számomra abszolút érthetetlen néha amit ez a cég csinál.
    1.az árazás ami indokulatlanul magas pl A80 ennyiért egy OP 7 pro-t kap az ember.
    2.Szoftver. mind optimalizálásban mind frísítésben abszolút gyenge szinvonalt nyújtanak.
    A napokban váltottam op 7 pro-ra és dupla akkora az üzemideje mint amit pl az s10+-os csoportokban látok nem elfelejtve hogy nem egy kis kijelzőjű telefonról beszélünk+90hz.Másrészt 400k kürüli árért az kicsit gáz hogy Januárban jelennek meg jobb esetben az új androiddal.Itt most lehet tolni hogy persze összetett a rendszer stb.A válasz annyi hogy rengeteg telefont adnak ki teljesen feleslegesen és egyszerűen nem marad idejük normálisan megcsinálni.Ami viszont teljesen minősíthetetlen az pedig a korábbi telefonok supportja.Ahogy kijön az új gen a régi telibe van fosva.Míg pl egy oneplus az új gen jó pár szoftveres újdonságát a több évvel ezelőtti telefonok is megkapják.
    3.laggmentesség.
    Most hogy elszakadtam a Samsungtól ledöbbentem hogy hogyan is kéne futnia egy telefonnak.Tudom majd jön a válasz hogy ez sem laggol.Az ilyen emebreknek javaslom hogy használjon pár óráig egy Iphone-t vagy Oneplus-t

    YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

Új hozzászólás Aktív témák