Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Legendd

    senior tag

    válasz margithid #23 üzenetére

    Ebből legalább a Nokia visszajöhet hamarosan, de HTC-t sem kell temetni.
    Jó lett a One S-emen futó 4.1-es Sense is, viszont az fájó, hogy külföldi forrásokból lehet csak itthon kraitos verziót kapni, a Vodás S3 ahhoz képest elég gyengécske.
    Meglátjuk, sok jó cucc bejelentése várható szeptemberben, lassan aludni sem bírok majd :D

    Alea iacta est!

  • Tigerclaw

    nagyúr

    válasz margithid #23 üzenetére

    Ez a nagy haldoklás azért van, mert mindenki csakazért is az iPhone-t akarja megverni, pedig az is csak egy árszegmens. Ráadásul eszetlenűl csinálják, mert amíg az Apple 1db készülékbe próbál beletenni mindent és évente csak azt az 1 telefont dobja piacra, a HTC rengeteg alig eltérő model miatt szétaprózza a fejlesztésre szánt pénzét és idejét, valamint a kisebb volumen miatt nem tud olcsón gyártani.

    Inkább csinálnának rendes piackutatást és akkor nem kellene ilyen model szőnyegbombázást csinálni. Manapság, az iPhone-al versenyezve nem hasznos az a korábbi fejlesztési alapelv, ami szerint nem szabad "tökéletes" telefont csinálni és minden telefonba kell egy gyenge pont, egy hiányzó feature. Igen is meg kell próbálni "tökéleteset" alkotni.

    Elmentem a HTC oldalára beikszeltem, hogy 4,5+ inches telefonok HD kijelzővel:
    (ahogy néztem, a HD titulust elég szabadon értelmezik)

    ONE V
    ONE X
    ONE S
    Droid Incredibe
    EVO 4G LTE
    EVO V 4G
    EVO Design 4G
    EVO 3D
    VIVID
    REZOUND
    SENSATION
    AMAZE
    TITAN II

    1db WP7-es telefon, és 12db androidos. Mi a túrónak fejlesztettek és gyártottak 12db nagy felbontású nagy kijelzős androidos telefont? Ez csak a költségeiket többszörözi (fejlesztés, marketing, terjesztés, support, stb.), a bevételeiket nem. Saját magukkal versenyeznek a konkurencia helyett.

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Új hozzászólás Aktív témák