Hirdetés

2018. november 17., szombat

Gyorskeresés

(#1) Somatom

Somatom
(PH! kedvence)

Az eltolás logikus, de hogy nem a sarokba került, azt nem tartom logikusnak. Ha a sarokban lenne, akkor fekvő nézetben is a notibar -ból venne el helyet, nem a tartalomból.

Harley is the best (Dyna Sport 2003). Az első 25 ezer hsz. -em a "#79335424" Nick alatt olvasható.

(#2) Segal válasza Somatom (#1) üzenetére

Segal
(PH! addikt)

Valami fejlesztést kell hagyni az utódnak is ;] :P

www.nokiaprogramok.hu

(#3) <Adamsky>

<Adamsky>
(PH! kedvence)

Nézem és nem hiszem el! Elszomorító, hogy itt tart a mobil "szakma". Jól tudom, hogy csupán a Samsung és a Sony bírt ellenállni a hülyeség cunaminak?

Apró: http://goo.gl/SEJNpP

(#4) Duliee

Duliee
(Jómunkásember)

Tolják be a sarokba és kész :)

FSP600-80TBN 600W 9490 FT | FSP350-60HHN - 4390 FT - garanciával / FSP SFX és TFX tápok is 230-300W-osak

(#5) Teal'C

Teal'C
(őstag)

Ez nem lyuk ez notch, az meg hogy még idétlenebb ráadásul az a böszme nagy ív a sarokban :F

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#6) <Adamsky> válasza Teal'C (#5) üzenetére

<Adamsky>
(PH! kedvence)

" ... a böszme nagy ív a sarokban ... "
Ez sajnos - mármint a lekerekítés is - sajátja a mai "modern" telefonoknak. Szóval miközben a notch általában középen harap ki az értesítési sávból, addig a lekerekítéseknek "hála" a széleken is lecsökken a hasznos felület. Erre ez a "gyönyörűség" nagyszerű példa.

[ Szerkesztve ]

(#7) cezarlacrone

cezarlacrone
(fanatikus tag)

Gyönnnyörrűűű :Y

(#8) dingdongkng

dingdongkng
(lelkes újonc)

Tök megértem ha valakinek ez nem jön be, de nekem eskü nagyon. Volt Zenfone-om az igazságot megvallva nem igazán szerettem, de ez a telefon tele van olyan dolgokkal ami hunyorítva formatervi elemnek lehet nevezni. Az eleje és a hátulja is egyedi. Tisztára mintha ők tervezték volna és nem csak iPhone ctr+c ctrl+v. Szerintem nagyon szép.

A kávéautómata előtt mind egyenlők vagyunk...

(#9) Mr.Silkó

Mr.Silkó
(PH! kedvence)

Elég photoshopolt képnek tűnik, ami a kijelző felső részét mutatja közelről. Ha meg mégsem az és kiadnak egy ilyen, szimmetriát nélkülöző megoldást, azzal számomra minden eddigi notch kialakítás alá bevágnak gusztustalanságban.

[ Szerkesztve ]

(#10) zolomon17

zolomon17
(senior tag)

Inkább: hát, ez ronda lesz...

OnePlus 6T + Nexus 9 + ASUS ROG STRIX GL502VS + ASUS Vivobook S14 S410UN - OnePlus 5 6/64 eladó!

(#11) sheratan válasza <Adamsky> (#6) üzenetére

sheratan
(Jómunkásember)

Mondjuk szerintem a lekerekített készülékház és szögletes káva nélküli kijelző sokkal rondább összhatást nyújt (mint az OP5T). Vagy szögletes készülékház és szögletes kijelző, vagy lekerekített mindkettő.

Azt viszont nem értem, hogy miért nem tudták kitolni a sarokba a kamerát, ha már a rendszer támogatja, hogy ott kihagy egy darabot a UI-ból.

(#12) Kokzor

Kokzor
(tag)

Erről egy mondat jutott eszembe:
Jaj, tervezőm! :) :D

(#13) <Adamsky> válasza sheratan (#11) üzenetére

<Adamsky>
(PH! kedvence)

" ... mint az OP5T ... " - szerintem meg inkább ez, mint a túlzásba vitt lekerekítés. Azt adom, hogy egy nagy rádiuszú lekerekítés szebb tud lenni, mint a szögletes ház / kijelző, de ez - amilyen a cikkben szereplő készülék is - már a ló túloldala. Másképp: ha, választani kell a funkcionalitás vs. design témában, én általában előbbire teszem a voksom.

(#14) German_TD válasza Kokzor (#12) üzenetére

German_TD
(őstag)

Örök klasszikus, pont ide illik. :D :K

sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ S7: powered by Android OS 8.0.0 / Ego sum via, veritas et vita. / Hazádnak rendületlenül légy híve, oh magyar!

(#15) mizoli válasza sheratan (#11) üzenetére

mizoli
(PH! addikt)

A kerek sarkú készülék szerintem is jobb a kerekített kijelzővel.
Ehhez még hozzátenném, hogy az előlapnak ugyanolyan színűnek kell(llene) lennie, mint a hátlapnak.

(#16) parkr

parkr
(őstag)

és még itt sem bírták volna visszarakni az órát a jobb sarokba...

2 ∞ & ⇨

(#17) exedoc

exedoc
(fanatikus tag)

Jézusmárja. Inkább hagyta volna közepén. Sőt. Inkább hagyta volna meg a felső kávát. Agyhugykőgyulladást kapok már ezektől az otromba megoldásoktól, nem értem miért kell erőltetni ezt a "full kijelző a telefonom" böszmeséget.

(#18) Polarstar

Polarstar
(PH! nagyúr)

Olyan mintha egy ronda bogár odaszart volna a sarokba. Egy a gond, nem lehet levakarni!

Blackberry ID on BBM: E385B7C8 Key2 Telegram newschannel-> t.me/crossnordic ursa.major@tutanota.com

(#19) Noukoum válasza Kokzor (#12) üzenetére

Noukoum
(tag)

:DDD:DDD:DDD
Hatalmas!

[ Szerkesztve ]

Only a sith deals in absolutes

(#20) pikszel válasza Kokzor (#12) üzenetére

pikszel
(Arcképgyáros)

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#21) Straw

Straw
(senior tag)

Mindjárt leteszem a hajam.
Tényleg csak szerintem baromira elvetült dolog az hogy egy nyomorult kamera lukat tologatnak jobbról balra, meg középről valamerre, ahelyett hogy a kijelzőt tolnák lentre és a lenti kávát fentre ahol pont jutna hely a kamerának. Ha már kell a káva lehetne haszna is. Komolyan, nem értem hol vannak a jó ízlésű tervezők.

42

(#22) somogyib

somogyib
(őstag)
LOGOUT blog

A mindenségit! Ügyes dizájn. :)

(#23) Sunyista

Sunyista
(fanatikus tag)

Ezek szerint van még lejjebb. Erre ránézett bárki? O.o

Néma gyereknek, anyja se látja az erdőt!

(#24) parkr válasza Sunyista (#23) üzenetére

parkr
(őstag)

jobb megoldás mint a korábbiak, mert oldalt kevésbé zavaró, de továbbra is messze áll a tökéletestől

2 ∞ & ⇨

(#25) hemaka

hemaka
(PH! nagyúr)

Akkor mar miert nem huzzak ki teljesen szelre?

☀️"Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!"☀️ Alienware Aurora 💙 specs: tde.fun

(#26) pikszel válasza hemaka (#25) üzenetére

pikszel
(Arcképgyáros)

Valahol a modulnak is el kell férnie, de nem sokat segítene a dolgon. Azok az benyomorított ikonok hogy néznek ki ott? Áhhh.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#27) serrin

serrin
(tag)

Részemről akár az előlapon lévő kamerát is elhagyhatják, akkor nem is kell mit tervezni a kijelzőbe...

iPhone SE 64GB & Lumia 735 || "Privát üzenetnél gyorsabb az e-mail, e-mail-nél gyorsabb az sms, sms-nél a telefonhívás."

(#28) parkr válasza serrin (#27) üzenetére

parkr
(őstag)

ezzel az a gond, hogy nem csak te veszel telefont

2 ∞ & ⇨

(#29) kelly416 válasza serrin (#27) üzenetére

kelly416
(PH! kedvence)

Szerintem is megereszthetne egy-egy gyártó ilyen készüléket is, tuti nem csak mi ketten vennénk belőle szívesen.

(#30) somogyib válasza kelly416 (#29) üzenetére

somogyib
(őstag)
LOGOUT blog

+1. Az előlapi kamera az egyetlen, amit egyik telefonomon se használtam.

(#31) kelly416 válasza somogyib (#30) üzenetére

kelly416
(PH! kedvence)

Én néha használtam, amikor szűk helyre (pl. fal és szekrény közé, amikor a szekrényen lévő feliratot kellene leolvasni) úgy kellett befényképezni, hogy a kijelzőt is meg kellett böködjem, meg talán életemben csináltam már vagy 5 csoportos szelfit, és a gyerekekkel röhögtünk jókat a matricákon is, de egyébként ha nem lenne, nem hiszem, hogy egy pillanatig is megfordulna a fejemben, hogy "de jó lenne, ha lenne az előlapon is egy kamera..."
Sőt! Részemről az ujjlenyomatolvasót is elhagyhatnánk, bár az egyre többeknek igény, és akkor problémamentesen lehetne szépen kihúzni a kijelzőt jó nagyra.

(#32) Malák

Malák
(újonc)

Ha ennyire muszáj, akkor azt az előlapi kamerát igazán rakhatták volna az alsó kávába építve. Nem értem, hogy azzal a design-al miért végzett minden gyártó, szerintem egy kis alsó káva minden szükséges szenzorral sokkal jobb, mint ez.

[ Szerkesztve ]

(#33) somogyib válasza kelly416 (#31) üzenetére

somogyib
(őstag)
LOGOUT blog

Az ujjlenyomatolvasó elhagyásával nem értek egyet, azt én pl. napi rendszerességgel használom (képernyőfeloldás, bank app). De a szelfikamera mehetne a kukába. :)

(#32) Malák a mi mix 1 és 2-őn ott volt, de ha jól tudom mások ezt nem lépték meg.
szerk: és az alsó kávával is jobban megbékülnék, mint egy felső noccsal, ami szoftveresen "kvázi kávává" alakítható.

[ Szerkesztve ]

(#34) Tapsi75 válasza Straw (#21) üzenetére

Tapsi75
(senior tag)

Sajnos ez nem olyan egyszerű alulról kapja az infókat a kijelző az iphonnál ezt meghajlították azért nincs alsó káva

(#35) <Adamsky> válasza somogyib (#33) üzenetére

<Adamsky>
(PH! kedvence)

+1
Ezt a mániákus kávamentesítést én is gyűlölöm, de ha már "muszáj", akkor tényleg alulra - és középre - kellene tenni a kamerát. Ott kevésbé zavaró és kevésbé koszolódik. No, de mindegy is, mert a gyártók szemlátomást full-ban nyomják a kretént... :(((

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.