Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Matjisom

    csendes tag

    válasz SkyLine3000 #18 üzenetére

    Így voltam én is, de sajna meghalt a G3 három év után. Megválni nem akartam tőle, mert az is bőven elég volt. Mostani telefonok meg mind notch-osak, ami nem tetszik. Ráadásul mind 18:9-es, aminek úgy is, hogy itt van a kezemben és én egy kézzel is el tudom érni a tetejét, semmi értelmét nem látom. Minden app-nak fent van a kezelőgombja, ami messze van, főképernyőn max valami időjárást raksz oda, hogy ne kelljen odanyúlkálni, minden máshoz meg jobb a 16:9. Maximum netes böngészésnél látsz többet, de nem sokkal. SD kártyát sokan elhagyják, jack-et sokan elhagyják, értesítő LED-et sokan elhagyják. Új telefonra váltani most régiről csupa kompromisszum, nem beszélve arról is, hogy emellett még drágultak is. Tarts ki míg tudsz.

    Legalább LG meghagyja a jack dugót, nálam ez nagy előny, hogy ne kelljen átalakítózni. Így telefonváltás után érzem, hogy ezek a gyártói szemmel idejétmúlt elhagyandó dolgok mennyit számítanak. Mindegyikbe csúcshardver van, ugyanúgy néznek ki, szóval ezek a plusszok adják a telefon lelkét.

Új hozzászólás Aktív témák