Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    válasz Gadgetfun #5 üzenetére

    Én azért vennék tabletet, pedig "buherálós user" vagyok. Persze nem ennyiért. Max 70 lenne, amit kiadnék egy ilyen cuccért, de annyiért meg nincs normális 10"-es, szóval egy ideig nem veszek az tuti.

    (#7) hettaki

    "Nem sokára itt vannak a kisebb nagyobb távolkeleti gyártók termékei 150 - 200 euros árakon, és akkor fog az terjedni, na igaz nem apple cimke, hanem creative, lg, sharp, huawei, zte cimkékkel, nem lesz majd samsung, htc, apple, motorora, vagy rim minőség, de a legtöbb embernek meg fog felelni."

    :F Minden említett gyártó tud prémium minőséget produkálni, ez nem azon múlik, hogy LG-e vagy nem. (Btw nézd meg az Optimus Padet, minőség szempontjából ott van a szeren szerintem.)

    (#15) Depression

    Általános sztereotípia azok körében, akik nem használnak droidot. Úgy hülyeség, ahogy van. A bátyám tipikus r=1 felhasználó. Tök boldogan használja minden nap a Nexusát. (Egy ADW launcher van fent neki, meg pár widget, azokat is én raktam ki.) Mindig kérdezem, mikor kipróbálok egy jó romot, hogy érdekli-e, erre a válasza az, hogy nem. Minej buzerálja, mikor így is jó neki? Pontosan úgy használja a telefonját, mint egy iOS, vagy WP7 felhasználó. Csak használja, ennyi. Szóval igen, attól még, hogy valamit át tudsz alakítani, még nem kötelező.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák