Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • prolad

    őstag

    Nem teljesen értem, mi a panasz tárgya.
    Eddig a nagyobb OP7-ben lesz (ha igazak a leakek):
    -hajlított, 90hz-es Oled (könnyen lehet, hogy QHD), csúcskonkurencia se tud jobbat
    -Snapi 855, 8/12 GB RAM, sok GB tárhely, csúcskonkurencia nem tud jobbat
    -kiváló szoftver; lehet vitatkozni kinek mi jön be, OP szoftvere egyik legjobb a piacon, odatehető bármelyik másik gyártói felület mellé+hosszú támogatás
    -3 kamera, ebből 2 jó eséllyel értelmes is lesz, OP6t is ügyes volt kamerában, bizots itt is csiszolnak, de mondjuk azt, hogy a csúcskonkurencia jobb
    -nagy akku, jó üzemidő (utóbbit látatlanban megadom neki, még a lesajnált OP6 is nagyon tudott), a piac egyik legjobb gyorstöltése, vezeték nélküli töltés nincs
    -nem lesz notch, motoros kamera igen, ízlés dolga
    -nem lesz IP védelem
    -nincs jack

    Összességében 3 hiányossága lesz, no IP, no Wireless charge, meg valószínűlegg gyengébb kamera. És emellé max (én ennél nem láttam többet) 750 dolláros ár. A konkurens flagshipek (s10+, P30 pro, Xs max) simán az 1000 dollárt nyaldossák kiépítéstől függően és mindnél lehet hiányosságot felhozni. Innentől miről beszélünk? Ha tényleg ezeket fogja tudni és tényleg ekkora árelőnye lesz, akkor még a flagship killer jelző se lenne túlzás (tudom, nem használják).

    Akinek meg nincs rá ekkora forrása, annak ott lesz a sima 7-es, ami jó eséllyel egy felextrázott OP6t, ami már önmagában egy nagyon erős modell. Azt mondjuk tényleg tartani kéne 549-ért.

Új hozzászólás Aktív témák