Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kansas

    addikt

    válasz Sweet Lou 6 #9 üzenetére

    Azzal pont nincs problémám. A mostani melós T470-em is 14" FHD IPS tapis - a tapit kb soha nem használom, a FHD pedig Win10 alatt kifolyik a szemem olyan használhatatlan: ha belenagyítok, nem jobb, mint a sima HD, ha nem nagyítok bele, hogy legyen munkaterületem, akkor meg minden hangyányi rajta(ami mondjuk tapizáshoz is elég kontraproduktív).
    Filmezni más dolog, de 60cm-ről, ahonnan én nézem, a sima HD-t vagy a 1440x900-t jobbnak gondolom munkára. Játékra meg ezek a gépek amúgy is nagyon korlátozottan alkalmasak, legalább is az én tapasztalataimból ítélve(IdeaPad Yoga 530, R5-2500U, FHD), 768p-re vagy 720p-re praktikus visszavenni, úgy egy fokkal jobbak.

    @(#13) vicze1 és többiek: konkrétan ~20e HUF egy T480-ba való 14" IPS FHD panel alkatrészként - még ha a TN feleennyi is lenne, az 10e HUF spórolás, egy 350-400 ezres gépnél ez kit hat meg?

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Új hozzászólás Aktív témák