Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nexplo

    őstag

    válasz Demo07 #36 üzenetére

    Érdekes nálam semelyiknél nincs ilyen gond. Tény hogy a pumpánál néha lehet hallani egy icipici vizcsorgás hangot, de hogy most az a beindulástól van e vagy sem azt nem tudom. Engem nem zavar pedig nyitott házam van. A két venti ami hozzá van az pedig nálam egy külső szabályzóba csatlakozik így én magamnak teljesen hangtalanná tettem. Sztem a hanggal nincs gond. Nekem ugye az RGB-s változat van, a régebbi nem RGB-s változat ventilátorai valóban hangosak voltak magukban. De ne feledjük hogy az alap CM 240 szinte a legolcsóbb vízhűtés most. Csodát ne várjunk 15e Ft-ért kb. Nekem a hőfokok teljesen rendben vannak de majd mérek úgy pontosabb. Egy Core I7 és egy 8350-es FX procit is simán lehűt. hozzáteszem nyitott házban van és semmi más sem fűti fel.
    Amennyiben bele akarnék kötni akkor a valóban rövid vezetéket hoznám fel ami tényleg arra van hogy vagy a ház tetejébe vagy hátuljába legyen szerelve a cumó.
    Ahogy szoktam mondani belépő szintű cucchoz mérten tisztességes, 15 a sima és 20 az RGB-s verzió. Más gyártó ennyiért ekkora radiátorral nem ad terméket kb.

    Az épített cuccok pedig fényévekre vannak ettől a kis belépő szintű hűtéstől. Nem is lehet őket egy lapon említeni. Ez teljesen jogos :K

    Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

Új hozzászólás Aktív témák