Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hugo85

    aktív tag

    válasz plus44 #26 üzenetére

    Gratulálok nyertél! Neked van igazad! :C

    Ezt akartad olvasni nem? :U

    Egyébként miért gondolod, hogy amit neki válszoltam az rólad szól? Te még egész moderáltan kifejtetted tényleg a saját véleményed, hogy TE nem vennél ilyet (szerintem eddig kellene terjednie az emberek álláspontjának és nem kellene elbillennie a hittérités felé), csak belevittél pár globális elemet, hogy azért aki ilyet vesz az érezze csak rosszul magát, mert nem az a helyes döntés de ha a hülyéje szórni akarja a pénzt tegye, bár van sokkal jobb választás (NEKED, de miért gondolod, hogy mindenkinek ugyanaz). Sajnálom, hogy még mindig nem érted, hogy én mit próbáltam leírni sok-sok hsz-en keresztül. Nem azt, hogy te hülye vagy mert nem vennél ilyet (mint említettem én sem... ördög ügyvédje), nem azt hogy a gép objektíven jó/rossz, csak azt hogy ez az önkéntes keresztes hadjárat nem járja, és nem értem miért alakul ki minden egyes netbookos topikban, főleg a drágább gépeknél.

    Na megyek "bőszen tanulmányozni" egy gyümölcsös teát. Részemről mindent elmondtam (sokszor) amit erről gondolok, aki ez után sem érti, hogy mit szeretnék, azt sajnálom.
    Abbahagytam az offot, elnézést mindenkitől.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák