Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vicze

    félisten

    válasz Apollyon #31 üzenetére

    "Régi tp-knél nem volt probléma"
    Mennyire régi? A P4-M-ek tudod hogy throttlingoltak? Lekapcsolt a gép. :D
    Az a vicc az egészben, hogy pl. ez a X1E nagyobb hűtőbordával rendelkezik mint az összes régi, ráadásul dupla ventivel és azt próbálod bebeszélni, hogy régen jobb volt. Nyugodtan nézd meg a régi hűtőket, láttam eleget.
    Ja régen a CPU 30W-nak lett mondva és 25-öt evett, most meg 30W-nak van mondva és 50-et eszik, ez a nem mindegy...

    Még egyszer itt van a "normális" hűtés előttem, nem tartja, rohadtul nem tartja, esélye sincs.

    "Személy szerint nekem az X szériás tp-k jönnek be"
    tehát az a kategória tetszik, aminek az esszenciális lényege(elért van az X sorozat), hogy minél könnyebb és minél kisebb legyen, ezért azt akarod, hogy minél nehezebb legyen? :F

    Az X1 Carbon 5th és 6th a legjobb laptopok amiket valaha használtam, és élvezet őket használni. Érezhetően gyorsabb a használat mint a pontosan ugyan olyan T vagy P, nem tudom mit csinálnak velük, de minden minding sokkal reszponzívabb. Pontosan erre az általános irodai munkavégzésre vannak, és ezt tökéletesen el is végzik, úgy hogy több ezer km-et megtesznek havonta.
    Amúgy a X1C 2nd a legrosszabb laptop amit valaha használtam, a gyomorgörcs kerülhet tőle, szörnyű használni.

    (#32) pengwin: Az 1év gari csak "bújtatott" drágítás, mert így meg kell vedd a +3éve illetve drágább a 5év upgrade-et. Alkatrész kötelesek ugyan úgy 5évig biztosítani, vagy új gép. A gépek tesztelése az utóbbi 20 évben semmit nem változott ugyan az a katonai besorolás mint volt, ugyan úgy Japánban van a fejlesztő központ semmivel se adták alább.
    A mesterséges elavulás az a gyümölcsöséknél van, na ott 0 páravédelem, és semmi hővédelem. El se tudom képzelni 1-2év múlva mi lesz azokkal a gépekkel.

    "Viszont ez egy marketing célból rosszul összeválogatott konfiguráció marad attól még"
    Hát részben lehet, de ez van a piacon, egész konkrétan nincs más.
    Ott a MacBook Pro Vegával, tojássütő az is. A fizika már csak ilyen.

    A mobil Ryzen még a 12nm-n is többet fogyaszt és melegebb, lehet mondani, hogy nyilván mivel jóval erősebb a GPU, de nem mindenkinek kell a GPU.
    Majd a Zen2 reméljük. (Holnap kiderül, mit mutatnak meg belőle.)

    Személy szerint i5-nél nagyobb mobil CPU-t nem vennék (úgy, hogy i7 van előttem), mert semmi valós +teljesítményt nem nyújt az i7 vagy i9 csak hősugárzónak jók.

Új hozzászólás Aktív témák