Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #86973952

    törölt tag

    válasz elfelejtette #13 üzenetére

    21:9 -et én is sem tartom jó vonalnak. Gyakorlatilag a képernyő egy része kihasználatlan lesz. Legalábbis az esetek igen nagy többségében. Az egy dolog, hogy van egy nagyon szűk réteg, aki 21:9 -en néz filmet, valamint a gyártói felület ehhez igazodni képes.

    Viszont sok helyen lesz probléma a probléma a kitöltéssel nem gyártói applikációknál, játékoknál. Note8 -nál is vannak ilyen gondjaim egy-két helyen, pedig az "messze" van ettől az aránytól. Ráadásul az álló elrendezés nem minden felületen jó. 21:9 -en fekvő módban a billentyűzet vicces.

    Szerk.:
    Mindig a Mortal szoktam említeni, de nem csak ott van gondom. Viszont népszerű játék. Annak a felülete sem tölti ki a Note8 képét. Rá lehet erőltetni, de akkor meg szétésik játék grafikája. Mellesleg sok felületen vagy játékban gond az, hogy fekvő helyzetben (a nyúlánk kijelző miatt) a billentyűzet mellé bejön egy négyszög, ahova éppen írsz. Pl. chat -nél. Ami ezzel kitakar mindent az alkalmazás felületéből. Azt hiszem WOT Blitz -en is kitakarja az egészet, de erre már nem vennék mérget. Felidegesített a sok hülye abban a játékban és inkább letöröltem. Pedig sokáig toltam. :D

    De csak hogy pozitívumot is említsek. Note8 -cal a Fifa -ban előnyhöz jutok az ellenféllel szemben. Mivel annak igazodik a képe a telefon képernyőjéhez. Hamarább tudom rálőni VS attack -ban a labdát, mint az "átlag" arányt használók.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák