Hirdetés

2019. március 19., kedd

Gyorskeresés

(#1) Kokzor

Kokzor
(tag)

Valahonnan ismerős ez a dizájn. :DDD Lassan minden alsó és középkategóriás mobiljuk ugyanúgy néz ki. Annyi a különsbég, hogy plusz egy kamera.

(#2) csiki_92 válasza Kokzor (#1) üzenetére

csiki_92
(senior tag)

Nem csak nekik, pontosan ugyan így néz ki a Redmi Note 7 is. :DDD

(#3) INGJOKE válasza csiki_92 (#2) üzenetére

INGJOKE
(őstag)

Csak nyilván az sokkal jobb lesz...:D (redmi)

Troll! Feed them!!! Mi mix 2s 6/128(EU dev)+Amazfit pace+Mi Notebook pro I7 16 gb 256 gb ssd+Logitech g903

(#4) samu74

samu74
(őstag)

Jó lesz ez ,a 6 giga ram ebbe az osztályba azért nem semmi...A proci is elég jó.

-----------

(#5) elfelejtette válasza csiki_92 (#2) üzenetére

elfelejtette
(PH! kedvence)

A Gsmarena oldalon az idén megjelent modellek között böngészve eddig 35(!) jött ugyanilyen formatervvel... :((

"Mint a leszakított haldokló virág, mint az ötmillió magyar, akit nem hall a nagyvilág" Ismerős Arcok - Nélküled ### Honor 7A

(#6) fornettisuti

fornettisuti
(PH! addikt)

Ez hogy jelenhet meg 4e neven, ha mar annyiara tetrafobiasak a kinaiak?

Samsung S7 - LG Gpad 8.3 - Xiaomi MiBand2

(#7) noro79 válasza Kokzor (#1) üzenetére

noro79
(tag)

Mint a Samsung

(#8) Kokzor válasza noro79 (#7) üzenetére

Kokzor
(tag)

Ők is csinálnak ilyet, viszont a Huawei több majdnem teljesen ugyan olyan telefont adott ki az utóbbi időben.

(#9) americanidiot válasza samu74 (#4) üzenetére

americanidiot
(PH! addikt)

'Főleg', hogy ide tuti a 4GB-s verzió jön és 110-on nyit majd kb...

[ Szerkesztve ]

fckBP

(#10) ρσгτσ válasza elfelejtette (#5) üzenetére

ρσгτσ
(PH! nagyúr)

Ez most a dizájn...remélem idén kifut, mert már az első ilyen stílusú modell sem tetszett.

Motorola 5200 - porterocka

(#11) elfelejtette válasza ρσгτσ (#10) üzenetére

elfelejtette
(PH! kedvence)

Nekem még tetszene is, ha egy 16:9-es képernyő lenne ilyen kis kávákkal. Mindjárt nem lenne, csak 70x120mm-es egy 5"-os kijelzős telefon.

"Mint a leszakított haldokló virág, mint az ötmillió magyar, akit nem hall a nagyvilág" Ismerős Arcok - Nélküled ### Honor 7A

(#12) ρσгτσ válasza elfelejtette (#11) üzenetére

ρσгτσ
(PH! nagyúr)

Nekem még mindig a fekete a favorit. Én inkább a fém házas dizájn őrületet kedveltem a legjobban, ami persze nem mindig praktikus.

16:9 nem divat mostanában. Majd 2020 -ban. :D

(#13) elfelejtette válasza ρσгτσ (#12) üzenetére

elfelejtette
(PH! kedvence)

Oké, hogy nem divat a 16:9, de már a 18:9 sem, ezek az új modellek 19,5:9-es képaránnyal jönnek, és ugye a Sony már 21:9-nél jár, és fikázzák, pedig biztosan követni fogják.
A képernyő nyújtás helyett tényleg ideje lenne a minőségi anyagokra, meg az aksira koncentrálniuk a gyártóknak az idén, mert még a 154x75mm-es készülék házba se sikerül mindig 3000mAh-nál nagyobb telepet tenni... :(((

(#14) ρσгτσ válasza elfelejtette (#13) üzenetére

ρσгτσ
(PH! nagyúr)

21:9 -et én is sem tartom jó vonalnak. Gyakorlatilag a képernyő egy része kihasználatlan lesz. Legalábbis az esetek igen nagy többségében. Az egy dolog, hogy van egy nagyon szűk réteg, aki 21:9 -en néz filmet, valamint a gyártói felület ehhez igazodni képes.

Viszont sok helyen lesz probléma a probléma a kitöltéssel nem gyártói applikációknál, játékoknál. Note8 -nál is vannak ilyen gondjaim egy-két helyen, pedig az "messze" van ettől az aránytól. Ráadásul az álló elrendezés nem minden felületen jó. 21:9 -en fekvő módban a billentyűzet vicces.

Szerk.:
Mindig a Mortal szoktam említeni, de nem csak ott van gondom. Viszont népszerű játék. Annak a felülete sem tölti ki a Note8 képét. Rá lehet erőltetni, de akkor meg szétésik játék grafikája. Mellesleg sok felületen vagy játékban gond az, hogy fekvő helyzetben (a nyúlánk kijelző miatt) a billentyűzet mellé bejön egy négyszög, ahova éppen írsz. Pl. chat -nél. Ami ezzel kitakar mindent az alkalmazás felületéből. Azt hiszem WOT Blitz -en is kitakarja az egészet, de erre már nem vennék mérget. Felidegesített a sok hülye abban a játékban és inkább letöröltem. Pedig sokáig toltam. :D

De csak hogy pozitívumot is említsek. Note8 -cal a Fifa -ban előnyhöz jutok az ellenféllel szemben. Mivel annak igazodik a képe a telefon képernyőjéhez. Hamarább tudom rálőni VS attack -ban a labdát, mint az "átlag" arányt használók.

[ Szerkesztve ]

(#15) .Z.

.Z.
(fanatikus tag)

"grafikai téren pedig a Mali G51 MP4 teszi benne a dolgát"

Ezt melyik kukából kaparták ki? :DD

(#16) Fred23

Fred23
(PH! kedvence)

Akár még jó is lehet, de nem vennék olyan mobilt, amibe 32 megapixeles szelfikamera kerül! Kizárt.

(#17) Tapsi75 válasza americanidiot (#9) üzenetére

Tapsi75
(senior tag)

Lesz az 130 is
A mate 20 lite nyitott 125k-n

(#18) americanidiot válasza Tapsi75 (#17) üzenetére

americanidiot
(PH! addikt)

Elég durva lenne Kirin 710-ért 130-at elkérni. (meg ezért az elcsépelt dizájnért). Mondjuk kinézem belőlük.

fckBP

(#19) Tapsi75 válasza americanidiot (#18) üzenetére

Tapsi75
(senior tag)

Kicsit utána olvasva 130-on kezdett a mate 20 lite is
Az itteni tesztben is annyit írnak

(#20) samu74 válasza americanidiot (#9) üzenetére

samu74
(őstag)

Mondjuk ja,az "akár " szó valahogy elkerülte a figyelmem. :)

-----------

(#21) SkyLine3000

SkyLine3000
(PH! addikt)

Kell ám nagyon az a 32mpx-es szelfikamera...

(#22) samu74 válasza SkyLine3000 (#21) üzenetére

samu74
(őstag)

Anno még mikor érdeklődtem pl. az S7 után egy vodás boltban ,az ottani alkalmazott is bizonygatta hogy nézzem meg a galaxy J5-ben 13 megapixeles kamera van. Kérdeztem hogy ezt most miért mondja,"mert az S7-ben csak 12". Mondtam neki hogy ok, aztán megrendeltem online. :) Az S7-et.
Szóval sokan hisznek a nagy számok varázsában...

[ Szerkesztve ]

-----------

(#23) Alper

Alper
(újonc)

Ígéretes modellnek tűnik, ebben a kategóriában azért nem rossz a 3 kamera, és a 6 GB RAM. :N
Mondjuk remélem, az akksi lesz minimum 3300 mAh. :)

"Minden szenvedésünk meghozza a gyümölcsét." | T3 10

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.