Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz dabadab #15 üzenetére

    Valahol jogos amit mondasz. De amúgy baromira zavar a sok csingilingi, a túlpakolt műszerfal, a sok marhaság ami be van építve. Szeretem az egyszerűbb/célszerűbb dolgokat.
    Az ár / érték pedig az alapján határozódik meg, hogy mire használod. Mivel én nem használnám se az ülésfűtést se a navit, se a tolató radart, se a bluetooth-os kihangosítót se a sok egyéb szart ezért nekem pont, hogy ezek kihullásával jobbá válna az ár érték, de sajnos a többségnek nem, ha egy forinttal olcsóbb valami akkor nekem az már jobban megéri, olyan funkcióval lesz csak szegényebb a gép amire nincs szükségem.

    Amúgy meg, amire nekem lenne szükségem az egy "olcsó" autómegosztó szolgáltatás, hoszabb távokra, meg egy élhető város :D . Használt autókat nézegetek perpill, újra nem telik, max egy nagyon hosszútávú kölcsönnel vehetnék újat. Ahol élek sajnos lepra a közlekedés (Cambridge, UK), tömegközlekedés totál kiszámíthatatlan és két személyre elmenni a város másik felére (pl kórház, vagy utazáskor a vasút állomásra kijutni) többe kerül busszal mint taxival. A dugók olyan szinten kezelhetetlenek, hogy csak na, egy átlagos 15-20 perces bringaút autóval megvan 50-60 perc csúcsidők környékén, de karácsony körül volt, hogy kollégával mentem haza autón, 1 óra volt az az út ami gyalog 50perc, csak azért mentem vele, mert egy jót beszélgethettünk. A helyi közösségi megoldások meg eléggé közel állnak a hagyományos autóbérléshez árban, azaz drága.

    [ Szerkesztve ]

    Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

  • Somatom

    veterán

    válasz dabadab #15 üzenetére

    Nem feltétlenül. Cseréltek már olyan alkatrészt az autómban, amiről azt sem tudtam, hogy létezik. A szerelőm mondta, hogy az fog majd nagyon fájni, ha bedöglik az elektromos kézifék. Érteeed??? Elektromos k(r)ézifék!!! Na, az meg mi a fa...omnak? Nem csak akkor drágák a csingilingik, amikor ki kell fizetni az autóval, hanem akkor is, amikor beszarnak és meg kell javíttatni.

    Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

Új hozzászólás Aktív témák