Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cifu

    nagyúr

    @ceripapa: Roppant bölcs dolog a használtpiac árait összevetni az MSRP-vel. Ja nem... :U

    @Z_A_P: A tesztnek én sem hiszek különösebben, de figyelembe véve a GTX1050(Ti) és a GTX1660 teljesítményét és árait, én valahova ilyen árszintre várnám a GTX 1650-et. Ha teljesen félre lenne árazva, akkor a gyártók se küszködnének vele különösebben.

    Abban nincs vita, hogy ez a teljesítményszint jó lenne 100-120 dolláros árszinten, és a felette lévő teljesítményszintek árait hozzáigazítani, de ugye erre nem fog sor kerülni...

    @kwzatz: Az RX570 is egy három éves alapra építkezik. Hozzá képest a GTX1650 egy generációval fiatalabb, látatlanban is erősen valószínű, hogy kisebb fogyasztással. Majd a piac eldönti, hogy ráharap-e erre a kártyára, de nagyon úgy látom, hogy a kvázi verseny nélküli helyzetben az nVidia teljesen logikusan és okosan gondolkozik. Nagyon szeretném én is azt látni, hogy az nVidia árversenyre kényszerűl, de legalább fél évig még nem erre esély. Az nVidia pedig az adott árrégióba bedobott egy új és modern kártyát. Én sem választanám az RX570-et a GTX 1550-el szemben így első blikkre. De persze majd a tesztek után okosabbak leszünk...

    [ Szerkesztve ]

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Új hozzászólás Aktív témák