Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Baltazár123

    senior tag

    válasz bkercso #48 üzenetére

    Az a vicc, hogy nekem ingyen dolgoztak, bár nyilván a pü tanácsadó kb 300e forintos díja be van építve a kamatokba. Nem akarom őket direktben reklámozni, de az ingatlan com társcége :) egy épületben is vannak és egyszer kellett elmenjek hozzájuk, igaz akkor ott voltunk nejemmel több órát. Aláírtunk minden papírt és már csak a bankba kellett bemenjek legközelebb aláírni a szerződést meg intézni a közjegyzőt.
    Van persze macera, a nagy magyar banktól jöttem el és mivel több hitelem is volt, nagyon durva összeget számoltak ki, amennyiért eljöhettem tőlük. Feleztem a kamatot, ezt szó szerint tessék érteni, nem átvitt értelemben. 1,5 év alatt fog megtérülni az egész. A futamidő is rövidebb lesz.
    Én se váltottam könnyen, de hála az égnek kértem tőlük egy kalkulációt és azt mondtuk, hogy tiszta hülyék lennénk nem váltani. Tényleg nem reklámozni akarom őket, csak beszámoltam arról, hogy egyrészt ingyenes volt nekem a pü tanácsadó másrészt meg nagyon durva kamat/thm különbségek is lehetnek.

Új hozzászólás Aktív témák