Hirdetés

2018. augusztus 18., szombat

Gyorskeresés

(#1) Crafter32

Crafter32
(őstag)

Q10 vagy Bold utód kellene.

(#2) Polarstar

Polarstar
(PH! nagyúr)

Ja. Nincs Notch és ideje lenne már piacra kerülnie, mikor tavaly október óta tudjuk hogy néz ki és mi van benne.
... nem kapkodták el.

Blackberry ID on BBM: 2C17F2DC és 2BE08052 Az új Blackberry K2 mobilról több mondat érkezik a t.me/crossnordic oldalon! Pattanj fel ide!

(#3) SlayerSub

SlayerSub
(kvázi-tag)

Bárcsak kompaktabb lenne mint a KEYone, de erre kb semmi esély. Pedig talán van még pár ember aki nem csak filmezni meg gamelni akar a telon...

(#4) Immes

Immes
(újonc)

Nekem azt mondja meg valaki hogy mikor lesz olyan jó a predektiv szövegbevitel az androidban mint anno volt a blackberry 10 os ben?
Folyamatosan egy oldal szöveget be tudtam diktálni.
Ha azt mondtam pont akkot odatette a mondat végére a pontot , nem pedig szó szerint kiírta mint ez a fránya android 😎.
Az iPhone is felismeri a mondat végi írásjeleket...

(#5) MittuDomain_ válasza Immes (#4) üzenetére

MittuDomain_
(senior tag)

Hát igen, az ezeréves Z10nek még diktáltam szöveges részeket a - műszaki témájú, szóval nem alap nyelvezetre belőtt - szakdogához, és gond nélkül vette az akadályt.
Nekem a predektív billje is nagyon-nagyon hiányzik, ha a BB kiadná akár fizetős szoftverként, lecserélném rá a gboard-ot szerintem.

A Z10 nekem most is ágyban netezős telefon, eladni nincs értelme, kidobni sajnálom, ahhoz túl jó. Csak nincs mögötte támogatás.

Ps: nem tudom, mi van a RIOS-al, de valami nálam nagyon nem kóser, alig tudok belépni, fórumozni

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#6) erer1000 válasza MittuDomain_ (#5) üzenetére

erer1000
(senior tag)
LOGOUT blog

Blackberry Keyboard appot próbáltad?

Sony Ericsson W200i->Tmobile Vairy Touch->Alcatel OT 806->Huawei ascend Y200->Nokia Asha 302->HTC ChaCha->Blackberry Q10->Blackberry Priv

(#7) pit stop

pit stop
(PH! addikt)

Jó lenne, ha lejjebb tolná Keyone/Motion árát - akkor elgondolkodnék rajtuk :U

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#8) Botnet64 válasza MittuDomain_ (#5) üzenetére

Botnet64
(újonc)

Esetleg a tört apk-t nem próbáltad? Nekem tökéletes működött a P9-en.

Nokia N9, Blackberry Z30, Huawei P9, iPhone 7 Plus

(#9) Polarstar válasza pit stop (#7) üzenetére

Polarstar
(PH! nagyúr)

Esetleg javaslom a Hardverapró oldalt, Fedezd fel és le tudsz alkalmasint csapni 80-ért motionra, vagy 85-ért kéjvanra. :D
De gyorsnak kell lenned, mert kb 2 perc alatt el is kelnek. :C

Blackberry ID on BBM: 2C17F2DC és 2BE08052 Az új Blackberry K2 mobilról több mondat érkezik a t.me/crossnordic oldalon! Pattanj fel ide!

(#10) pit stop válasza Polarstar (#9) üzenetére

pit stop
(PH! addikt)

Jobban szeretem újonnan megvenni az ilyen dolgaimat - gari, és letiltás miatt.
De azért örülök, hogy pörög használt piac, mert akkor én is el tudom adni amit megunok :D

Hardvert nézve azért alulról kéne súrolni 6 számjegyet nem felülről. Keyone-ban van annyi plusz fejlesztés, hogy azért el lehet kérni többet, de azért sem ennyivel szvsz.

(#11) bwoay válasza Immes (#4) üzenetére

bwoay
(PH! nagyúr)

prediktív, nem predektív

[ Szeretkezve ]

(#12) Polarstar válasza pit stop (#10) üzenetére

Polarstar
(PH! nagyúr)

Nincs abban semmi különleges, ha itt 10 percen belül elkel valami.. Nem voltál ott. Ennyi. :D

Adtam el én is 10 percen belül mobilt és enter leütéstől 3 percen belül karórát. :D

(#13) hohohohóó...

hohohohóó...
(lelkes újonc)

www.amazon.de/gp/product/B06XPYKK6K/ref=s9u_simh_gw_i1?ie=UTF8&pd_rd_i=B06XPYKK6K&pd_rd_r=e5eeeabc-545a-11e8-ad04-0b97a8a2142a&pd_rd_w=7Lcjt&pd_rd_wg=bCcFo&pf_rd_m=A3JWKAKR8XB7XF&pf_rd_s=&pf_rd_r=258296WVJZ7B31MQ7MM9&pf_rd_t=36701&pf_rd_p=5ef2ea30-b19b-49a5-ba01-794d4f42e505&pf_rd_i=desktop

Tessék 300 euro megint. pár hetente már egy ideje van ilyen akció rá.

(#14) Polarstar válasza hohohohóó... (#13) üzenetére

Polarstar
(PH! nagyúr)

Ez meg mi a bánat?? :U

(#15) hohohohóó... válasza Polarstar (#14) üzenetére

hohohohóó...
(lelkes újonc)

Hát Keyone. Német Amazontól közvetlenül, vadi új, full gari, ingyen szállítás. Már rendszeren akciózzák. Ezek után eszembe sem jutna használtat venni annyiért.

(#16) pit stop válasza hohohohóó... (#13) üzenetére

pit stop
(PH! addikt)

Erre hogy van gari itthon?
1/2 év?

(#17) hohohohóó... válasza pit stop (#16) üzenetére

hohohohóó...
(lelkes újonc)

Posta vissza.
Az Amazon alapból gyári garit szokott adni, ami Blackberrynél asszem 2 év. Gondolom itt is ez a helyzet.
Hogy a postadíj kire hárul, az úgy tudom országonként változó.
De írjál nekik mi a helyzet, hacsak nem túl bonyolultat kérdezel, jellemzően gyors és kielégítő választ adnak.

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.