Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mhydas99

    tag

    Biztos vagyok benne, hogy aki használ idei, notch-os telefont az már megszokta, egyáltalán nem zavaró. Azok szoktak a meglétén kiakadni akik nem használják értelemszerúen. A legtöbb app már alkalmazkodik és atomatikusan "kiszínezi az app főszínére, d legtöbb esetben feketére a két "öblöt". Nemrég vettem P20 prot, az egytlen dolog ami miatt majdnem a mate 10 prot vettem meg az pont a notch megléte volt, úgyhogy én tényleg nem kedveltem. De csak míg be nem kapcsoltam a telefont! 1-2 óra alatt meg is szoktam, egyáltalán nem zavaró a használatban, sőt, nincs rá jobb szó, kövezzetek meg de sztem dögös, pont, ennyi.
    Előtte P9-em volt, antutu 95 ezer, 2 éves típus ugye, hát a sebessége mindennapi használatban (komolyabb játékokat kívéve) kb. ugyanaz mint a p20 proé. Persze nyilván az utóbbi erősebb, újabb, kevesebbet fogyaszt, de ha egy-két kövérebb appot indítotok el akkor is kb. 1-2 másodperca különbség. A kirin 950 is már bőven erős volt akkor és most is a. a 970 pedig jobb. Papíron kétszer. Mindennapokban alig. Különben is a szoftver számít.
    De egy középkaegóriás antutu 60-70 ezres soc is teljesen elég a mindennapokban sztem. Aki hardcore játékos annak nem, mindenki másnak, akinek belefér az életébe hogy egy weblap 1-2 mp-cel később tölt be tökéletes.

Új hozzászólás Aktív témák