Hirdetés

2018. szeptember 24., hétfő

Gyorskeresés

(#1) Ricardo

Ricardo
(PH! félisten)

Helyes. Itt az ideje. Szépen lassan felzárkóznak a többiekhez ezen a téren is.

(#2) WiZARD válasza Ricardo (#1) üzenetére

WiZARD
(PH! addikt)

a hangsúly azon van hogy lassan :DDD

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#3) RaveForce válasza Ricardo (#1) üzenetére

RaveForce
(PH! kedvence)

Samsung miota tudja? S6-S7 ota? :DDD aztan mindjart itt az S9... nembaj egyszer az apple is "odaér"..

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#4) hemaka

hemaka
(PH! nagyúr)

Ideje lesz mar, a tolto mar meg van hozza reg.

☀️"Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!"☀️ Alienware Aurora R7 💙 specs: http://pici.tk/e/

(#5) aprokaroka87

aprokaroka87
(PH! kedvence)

Lassan tölts tovább élsz?

(#6) IamMenyus válasza RaveForce (#3) üzenetére

IamMenyus
(tag)

kész szerencse hogy sosem volt problémájuk kigyulladó készülékekkel... :D :D

(#7) Matada2.3 válasza aprokaroka87 (#5) üzenetére

Matada2.3
(PH! kedvence)

Inkább csak fokozatosan engedélyezzék a gyorsabb Qi töltést, nehogy pukkanás legyen a vége. :U

Finn the human

(#8) jacis

jacis
(PH! nagyúr)

Nekem egy régi samsung qi padom van ami tényleg lassan tölt de egyáltalán nem zavar mivel a telefon azon nyugszik egész nap a munkahelyen így egyáltalán nem zavar hogy három vagy hat óra mire feltölti. A vezetékmentes töltésnek szerintem nem is ez az előnye bár ha tud gyorsabb lenni az is nagyon jó.

[ Szerkesztve ]

LG V30

(#9) RaveForce válasza IamMenyus (#6) üzenetére

RaveForce
(PH! kedvence)

Az iphonenak? Akkor keress ra, tucatnyi talalat lesz ra ;] :P

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#10) cuebler

cuebler
(senior tag)

"Világújdonság...!" avagy a "leginnovatívabb gyártó" esete a gyorstöltéssel :DDD

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#11) Szakiii válasza cuebler (#10) üzenetére

Szakiii
(PH! addikt)

Egyszerű, elnevezik itöltésnek és meg is váltották a világot.

S7 black - ASUS ROG 553 VE - 7700 hq - 1050 ti - 512 SSD - 16GB DDR4

(#12) Mr.Silkó

Mr.Silkó
(PH! kedvence)

Csodáltam az új iPhone készülékek bejelentésénél, hogy az Apple a QI szabványt választotta, és nem ment szembe jó szokásához mérten a trendekkel és szabványokkal. Jól tette.

(#13) Csapo83

Csapo83
(senior tag)

Én olvastam rosszul vagy tényleg van képük 30 ezret kérni egy gyors töltőért?!?!?!?!

A kedvenc pálinkámhoz hűséges vagyok! A márkákhoz, rendszerekhez nem!

(#14) cuebler válasza Csapo83 (#13) üzenetére

cuebler
(senior tag)

a samunak is van pofája 18-21k közötti összeget elkérni a wireless fast charger-ért. kínából a harmadáért megjön, ugyanennyi tudással... monnyuk én nem vagyok a kockáztatós fajta, mégis egy 300k-ba kerülő készüléket bízok rá, sz'al maradt a gyári verzió...

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#15) Ricardo válasza cuebler (#14) üzenetére

Ricardo
(PH! félisten)

Azért a vezeték mentes gyorstöltést ne keverd a normál vezetékes gyorstöltéssel. Az S6 saját hozzáadott töltője már tudta. Az Apple ezért kér el most 30 ezret.

(#16) cuebler válasza Ricardo (#15) üzenetére

cuebler
(senior tag)

nem vitatkoznék, de a cikkben vezeték nélküli töltő van :F az s6-hoz nem tudom mit csomagoltak, nekem note8 van.

[ Szerkesztve ]

(#17) Ricardo válasza cuebler (#16) üzenetére

Ricardo
(PH! félisten)

Jogos. Ezt nem tudom mennyi. Én a vezetékesre gondoltam ami képes gyorsabban tölteni, mint amit alapból adnak hozzá,.A kábel +töltőfej, ami tudja ezt az 30 ezer körül van.

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.