Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gygabor88

    tag

    válasz Eastman #4 üzenetére

    Bár felmerült már, mint lehetőség, de egyelőre nem akarom eladni. Ez az egy problémás lakó van, a többivel vagy nem találkozok soha vagy kifejezetten jó a kapcsolatom. A munkahelyet kivéve minden közel van, alacsony a rezsi, kilátás is szép este és vannak parkok a közelben, jó a tömegközlekedés. Nagy ráfizetéssel tudnék hasonló helyre költözni itt Bp-n.

    Athlon64+ (#6): Ez bennem is felmerült. Szerdán megyek a gondnokhoz és fel fogom dobni, mint ötletet. Kicsit tartok tőle, hogy mivel nekik kerülne pénzbe (elméletben), így inkább védekező állást vesznek fel a problémamegoldás helyett. Mondjuk azt sem bánnám, ha idősek otthonába vinnék a nőt.

    Hieronymus (#8): Ma annyira felhúztam magam, hogy lőttem 3 fotót telefonnal. Azért is kezdtem el, mert mindenki azt mondja, hogy száraz a 10., de nálam meg víz van, így ezt fogom mutogatni a gondnoknak. Meg innentől, ha hallom a csöpögést pár naponta készítek még fotókat. Felőlem jöhet a víz a tetőről is, de nem hiszek ebben, amúgy meg a vízszerelő szakértse meg ezt is, azért fizetem. De a múltkori körbenézése nem ért sokat, nem volt bent 10 percet sem a lakásokban. Szerintem az van, hogy szar munka és nem akar vele foglalkozni, mert van 10 másik megkeresése, ahol egy csövet kell csak betenni és nem kell kotorásznia a dzsuvában egy wc mögött.

    RudY (#9) + llax (#11): Köszi, erről a lehetőségről nem tudtam, át fogom olvasni. Azt gondoltam, hogy ha a gondnok és a közös képviselő nem oldja meg, akkor már csak valami peres eljárás marad nekem, de ez jó köztes megoldásnak tűnik. Plusz ezt belobogtatom a gondnoknak is szerdán, hátha komolyabban veszi a témát ezután és hogy érezzék a törődést elindítom írásban is a közös képviselő felé. Az a bajom, hogy a szerelő azt mondta, 2-3 hétre teljesen foglalt és majd 1 hét múlva mondja meg mikor ér rá. Na most, akkor nálam ázik a lakás még 1 hónapot vagy mi? Mert ilyen határidővel találok szerelőt akárhonnan, nem kell a ház saját szakijára várnom.

    UnA (#12) A pénz nem kérdés, kifizetem én, ha arról van szó. Van egy ilyen lakásban max 4 cső, ami becsatlakozik a fő csőbe. Nem hiszem, hogy százezres nagyságrend lenne a javításuk, ennyit meg nekem megér, ha 5 évig nem kell a 10. emeletre mennem. Az a baj, hogy mindenki tagad, meg senki nem találja meg a probléma forrását, így nincs mit kifizetnem. Persze alapvetően annak örülnék, ha nőre vernék rá a javítási költségeket, hogy legközelebb kétszer is meggondolja meddig tagadja és maszatolja el az áztatást.

    llax (#17): A biztosítót korábbi áztatásoknál felhívtam, amikor a nő nem ismerte el a károkozást. Első kérdés, hogy hány négyzetméterről beszélünk? Hát mondom, itt is van egy folt, meg ott is, összesen talán 1nm. A csávó beleröhögött a telefonba, átutaltak valami 8k-t és ki se jöttek ellenőrizni, hogy igazat mondtam-e meg be sem próbálták hajtani a 10-en lakótól, legalábbis nem panaszkodott, valószínűleg többe kerül az adminisztráció, mint amit a behajtással nyernek. Csak az az összesen 1nm folt nálam 3 különböző helyiségben van szétszórva, aztán nem csak a foltot kell lekenni festékkel.

Új hozzászólás Aktív témák