Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • yle_greg

    tag

    válasz blueye #42 üzenetére

    Szia!

    Szembejott az emagon egy ujracsomagolt hirdetes, kicsit felve ugyan, de lecsaptam ra.
    Eddig nagyon tetszik, nem tudom, hogy miert kuldte vissza az elozo tulaj. Talan csak nem tetszett neki a szine, nem tudom. :-)

    Az epitesi minosegere szerintem nem lehet panasz. Mokany "kis" gep, nem recseg, nem ropog, meg ha az ellentetes sarkainal megfogva akarom osszecsukni, akkor is siman le lehet csukni a fedelet, maximum ha gyorsan csapom le a sarkanal fogva, akkor lehetne baj, de ki az az a hulye, aki ezt erolteti?

    Mostanaban az olbevevos gepem egy Acer es1-131 volt. Durva hogy annak a kepernyoje cirka 15x26 centi, ennek meg 22x35 centi korul van, szoval a felulet 390 cm2 versus 770 cm2, vagyis tobb mint ketszer akkora a kepernyofelulet. A felbontas meg tueles, nem ugy mibt az Acer, ahol siman latni a pixeleket. Mikozben a ket gep sulya cirka ugyanannyi, 1140 versus 1177 gramm, es ebben mar benne van, hogy az LG -be mar beleraktam a masodik SSD-t, amit a nagy gepembol bontottam ki.

    Nagyon halk, ha nem teszem perf uzemmodba, akkor alig hallom neha a ventillatort. Masfel-ket meterre tolem mar nem hallhato, hogy megy a gep. A sok csatlakozo rohadt jo, most telepitesnel orultem, hogy nem csak USB-C van rajta. Mar csak azert is, mert sok evig szeretnem hasznalni, es ha csak egy csatlakozo lenne rajta, akkor mindig azt piszkalva sokkal hamarabb tonkremenne, nem mindegy, hogy egy csatlakozas forasztasara hany toszogatas jut, hiszen semmi nem birja a vegtelensegig, jobb ha el tudom osztani a mechanikus terhelest tobb fele.

    Egyszer mar a HEV-en is probaltam, ahol azert van zotyoges, ott sem bolintgatott akkorat a kijelzi, mint amit elotte gondoltam a tesztek alapjan, ahol lehuztak a merevseget a gepnek.

    Ctrl-Shift-Alt-F7 -el mar a BIOS -ban is megvan minden beallitas, igy minden f4sza. :-)

    Eddig nagyon tetszik, olbe vele a kis Acer utan eg es fold. Hatalmas a kepernyo, ezen mar rendesen lehet dolgozni, es nem kell meresztenem a szemem. A magas kepernyo eleve optikai tuningnak hat, az olemben tartva hatalmasnak latom a kepernyojet.

    Szoval, eddig nagyon jo, nagyon tetszik, megerte. 155 ezerrel volt leakciozva, mivelhogy ujracsomagolt, de nem lattam rajta semmilyen kulserelmi nyomot, mondjuk az akku felol nem nagyon tudok nyilatkozni, merthogy a sok install meg USB kis vinyok porgetese ette az ampert, nameg en virtualis gepekben elek, igy alapbol tobb processz fut mint egy sima irodai/otthoni felhasznalas eseten. De igy sem ereztem, hogy nagyon enne az aksit, szoval szerintem az is jo. Foleg ekkora mozivaszon mellett. :-)

    A nyelvtannaciknak uzenem, hogy en trafok, te trafsz, o pedig trafik. Erted? Igen? Akkor ez kiallta a gyakorlat probajat, karoghatsz amit csak akarsz. :-)

Új hozzászólás Aktív témák