Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Fireblade-

    csendes tag

    válasz Yeffy #149 üzenetére

    Igen, Amazon UK-en sikerult egy kemeny akciot elcsipnem. Kavakrol annyit, hogy valahol meg is kell azt a telefont fogni: olvasom itt rendszeresen, hogy milyen rossz a Samsung/Huawei/(Oneplus 7) lekeritett kepernyojenek a fogasa, es reszben egyetertek. Olyanok azok a telefonok, mint az ekszerek - szepek, de nem a legpraktikusabbak mindennapi hasznalatra. A kamerarol annyit, hogy akar tetszik, akar nem, reszletgazdagsagban es kepminosegben vilagvero a Pixel, es ezt ugy mondom, hogy evek ota foglalkozom grafikaval (jatekok, shaderek, fenyfizika, szinfeldolgozo algoritmusok), de valahogy otthon tenyleg csak a kezzelfoghato dolgokat szokas ertekelni. Amit meg kifejeltettem az a Wind down - az ejszakai fenyero es kekfeny csokkentesen tul (ami a mindenkori napkeltehez-nyugtahoz igazithato egy tikkel) beallithato, hogy kiszurkitse a teljes kijelzot. Ez a OLED kijelzon konkretan regi ujsagpapir hatast kelt, joval baratsagosabb a szemnek.
    Itt vannak a kepek a telorol kulonbozo hatterkepekkel: [link]
    Itt pedig a hatterkepek, amik kozul valogattam: [link]
    A fotokat a regi Nexus 6P-vel lottem, es annyit hozzatennek, ez a kijelzo elkepesztoen szep, a fotok egyaltalan nem adjak vissza azt a minoseget amit eloben nyujt.

Új hozzászólás Aktív témák