Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz zazenke #132 üzenetére

    ...szeretne egy sötét barlangba lefényképezni valamit ami a gyenge ledvaku hatókörén kívül van hát ez a teló itt is elvérzik

    Ez pont nem igaz, erre ott van a Night Sight, ami a legjobb megoldás a Huawei megoldása mellett.

    A gyenge akkuval egyetértek, az számomra is nagy fail ennél a telefonnál, de azon kívül meg a 3.5mm jack hiányán kívül nincs vele gond szerintem.

    Én azt mondom inkább, legyen rajta kevesebb feature és az nagyon jól működjön, mint hogy kapjon egy rakás dolgot meg kamerát, aminek átlagos vagy átlag alatti minősége van. Ha már készen áll a szoftver, hogy belerakjanak egy zoom ill. ultrawide lencsét, akkor jöhet. Nem szeretem a parasztvakítást (a la Nokia 9 Pureview), de tudom sokaknak ilyen extra dolgokkal jobban el lehet adni egy telefont... :U Ettől függetlenül azt gondolom, hogy a Huawei P30 Pro jobb telefon és én biztos inkább azt választanám (arra tényleg hasznos és jól működő funkciókat pakoltak).

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák