Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rusi

    senior tag

    válasz D@niel #9 üzenetére

    Ez a kérésed könnyen orvosolható, ugyanis a videón az én kezem van, nem dr. Kind-é. :D
    Általában az nyomkodja a videón a készüléket, aki a tesztet írja róla. A legtöbb esetben akkor vesszük fel a videót, amikor az illető már "beköltözött" az adott készülékbe, így gyorsan be tudja mutatni a fontosabb dolgokat és nem kell háromszor nekifutnunk a felvételnek.
    És nem, nem haragszom a nagy, hajlékony ujjakért. :D

    Többieknek:

    Az árnál alapvetően az XXL GSM árát vettem figyelembe, persze máshol sem olcsóbb, illetve van egy hely, ahol "hivatalosan" is kapható (Speedshop), itt potom 215 ezerért juthatunk hozzá. :W
    Egy biztos, bolttól függetlenül ez a 170 ezer feletti ár nagyon merész, ennyiért a piacon lévő messze legtutibb mobilnak kellene lennie, de ennyire azért nem jó.

    Én úgy tudom, hogy már a 2.2-ben is kellene lennie magyar nyelvnek, de el kell keserítsek mindenkit, a Nexus S-ben nyoma sem volt a magyarnak, pedig nálam szinte ez az első lépés.

    A Samsung procinál én Scorpion-ra emlékszem, de az Orion is rémlik. Szerintem valamelyik a fejlesztési neve, a másik meg a végleges lesz. Én a véglegesre gondoltam, ha esetleg összekevertem volna, akkor javítom.

    [ Szerkesztve ]

    Mobilaréna (2010-2017)

Új hozzászólás Aktív témák