Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dawkins

    tag

    válasz Valaki1234 #26 üzenetére

    De a plecsninek pont azt kéne jelentenie hogy megéri-e megvenni a telefont

    :W
    Az átlagos felhasználói élmény azért flagshipeknél mindegyiknek elég jó, akkor most mind legyen különösen ajánlott?
    A Dugi meg pl néha megakad, akkor azt senki meg ne vegye! Vegyenek helyette i6s-t mert ott jobb a felhasználói élmény, nembaj hogy pont 10x annyi az ára, ár-érték arány az nem számít

    Ha egy kiló kenyér az egyik boltban 200 Ft, a másikban pedig 300, nyilván nem fogom senkinek a 300 Ft-osat ajánlani, pedig a drágával is jó "felhasználói élmény"-ben részesül :DDD

    A végével, a plecsnik módosításával viszont egyetértek, tényleg jó lenne, csak szerintem hatalmas meló lenne ezért ezt nem várhatjuk el :(

    Semmi extra, nem is szép, nem is prémium...Házon belül akkor már inkább G4 jobb kamerával, több rammal, és szerintem sokkal jobb, egyedi külsővel...a Honor 7-et meg se említem

    Semmi nincs a világon, ami teljes mértékben rossz lenne. Még az álló óra is pontos naponta kétszer.

  • Dawkins

    tag

    válasz cuebler #62 üzenetére

    A "jobb érzésű" júzer azért szinkronizál felhőbe mert 16GB-s nem bővíthető pöcsköszörűt vesz...Szerintem amíg a mobilinternet ilyen drága, a 4g lefedettség nem az igazi, a 3g lassú a feltöltéshez és azért még nem sok helyen elérhető free wifi, addig a legtöbb ember számára a felhő nem opció...de ha korlátlan 4g-s mobilinternetem lenne, akkor se töltögetném összevissza fel meg le a cuccokat, sokkal praktikusabb a bővíthetőség vagy egy normális tárhely.
    És akkor ne beszéljünk azokról akik nem is tudják mi az a felhő...

    Én is játékfüggő vagyok, mégsem játszok se konzolon, se PC-n, mert sokat utazok és a PC-vel nem sok mindent tudok kezdeni a buszon. Androidra 4-5 komolyabb játék máris 15-20 giga, nagy felbontású képek és videók is sok helyet foglalnak.

    És akkor ott vannak a hobbi fotósok/videósok ahol szintén nem előnyös hogyha egy videót vagy pár képet akar lőni úgy spontán megfontolásból, és akkor kezdjen el felhőzgetni vagy törölgetni mert nincs tárhely.

    Továbbá az átlag felhasználó nem szeret azzal foglalkozni hogy "menedzselje" a tárhelyet folyamatosan.

    Semmi nincs a világon, ami teljes mértékben rossz lenne. Még az álló óra is pontos naponta kétszer.

Új hozzászólás Aktív témák