Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #01696768

    törölt tag

    Furcsa, de valahol érthető is az értékelés, és az is, hogy az ilyen tpikok eleinte tele vannak "miért ezt vegyem és ne azt", "tényleg annyira jó ez", "és mi van azzal a problémával, hogy..." típusú kérdésekkel. Nyilván az ember mérlegel, próbálja a legjobbat választani, objektív lenni... De szerintem ez utóbbi lehetetlen. Minden telefonnak van hiányossága, a kérdés az (mint a párkapcsolatokban ;) ), hogy mennyire zavarják ezek az embert, illetve mennyire értékeli az előnyeit. Ez a döntő szerintem.

    Sajnos különböző okokból nálam nem aktuális a váltás, a páromnak fogunk ilyet venni, de a (majdnem) vanilla 4.4 megléte, és a csúcskategóriás HW abszolút meggyőztek minket. Nem is értem, miért sírnak egyesek a kamerán, az akksin vagy a garancián, ha ezek problémát jelentenek, akkor egyértelműen nem kell nekik ez a telefon. És a kérdés ez, hogy kell, vagy nem. Senki nem fogja meggyőzni a sírókat, hogy ez jobb, mint bármelyik másik telefon. Úgyhogy talán ezt nem is kellene éáthozni a másik topikból... :R

Új hozzászólás Aktív témák