- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- Milyen okostelefont vegyek?
- Xiaomi 15T - reakció nélkül nincs egyensúly
- Google Pixel topik
- Fotók, videók mobillal
- iPhone topik
- Telekom mobilszolgáltatások
- Azonnali mobilos kérdések órája
- 25 napos üzemidőt és szuperfényes kijelzőt ígér a Vivo okosórája
- Honor Magic5 Pro - kamerák bűvöletében
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
Wave86
tag
Attól, hogy lesz 13,3 colos méretben is, nem jelenti azt, hogy mindenkinek meg kell vennie.
A Samsung nagyon jól tudja, hogy rétegtermékről van szó, kísérletezik, majd kiderül.
Egy ekkora vállalalat nyugodtan megteheti, hogy olyan dolgokat is kipróbáljon, ami nem biztos, hogy hosszútávon beválik.
Majd kiderül, mi lesz belőle.
-
Ali G.
senior tag
Nem mintha nem lenne jogos a kritika,
de bukást latolgatni a világ egyik legnagyobb ipari(elektronikai, nehézipari etc..) vállalata esetén elég naív dolog.
Ehhez szvsz nem csak a mobil üzletágban kellene elszúrniuk valamit(ráadásul azt is huzamos ideig és jelentős mértékben).
Egyébként én ennek tudatában aggódom a későbbi készülékek miatt.
Mivel hatalmas tőke áll rendelkezésükre, így lehet hogy a negatív kritikák ellenére is folytatják az anyaghasználaton való filléreskedést, "mert megtehetjük"- alapon.
Azért némileg bizakodásra adnak okot a a vezető dizájner lecseréléséről, illetve az F szériáról felröppent hírek.
Az ügyfelekkel szembeni kommunikációval, szervizzel pedig toronymagasan elégedett vagyok most is, pedig szívtam a vérüket eleget, tehát talán érdemes kivárni, hogy ezt a mizériát hogyan rendezik.
Persze elsősorban magamból indulok ki, mert egyszer a mostani készülékem is elavul és az ilyesmiken múlik, hogy mire/kire váltok.nem feltétlenül bukásra kell gondolni csak leesik az első helyről, de ennek a cégnek ez a mentalitása, spórolni mindenen és eladni rohadt drágán a cuccot cserébe több reklámot tudnak fizetni
A szerviz meg olyan dolog hogy szükség is van rá, gondolhatod naponta hány selejtet visznek vissza 
-
csab2
veterán
Nem ment fel a lázam. Egyszerűen értelmetlenségnek tartom és kész. Amire ki lett találva a tablet kategória, arra egy 13,3 inch-es teljességgel alkalmatlan.
Nem értem, hogy ezzel a véleményemmel miért gázoltam bele a lelki világodba. Szerintem normálisan írtam le a véleményemet. Senkit nem volt szándékomban megbántani. -
bambano
titán
-
csab2
veterán
Ennek mi értelme van? Csak hogy legyen ilyen is? Egyre jobban nem szeretem a Samut...
-
hdanit610
aktív tag
Nyomkodtam 12,2-es TabPRO-t és bizony az már nagyon nagy. Sokszor két kéz sem elég hozzá, kibillen, folyton le akar esni, és még egy ennél nagyobb is szerintem hülyeség kiadni.
-
Kapanyél
őstag
Gigászi? Azt hittem, végre ők is betolnak egy 18"-osat.
Munkára min. 14"-os kellene nekem. Az Asus TX300 már épp jó lenne, ha nem lenne olyan, amilyen. -
daniel909
addikt
sok embernek nincs de akad olyan aki látja értelmét.
nekem pl totál felesleges lenne. és ne feledjük h ez érintős. nem biztos h kényelmes használni ekkora méretben. -
Csapoati
nagyúr
Ez lehet, hogy a kovetkezo generacios okostelefonjuk. SGS6... Bar telefonnak meg mindig tul kicsi szerintem.. Tabletnek meg tul nagy...
Komolyra forditva a szot, nem latom ertelmet ekkora tabletnek. Egy tablet szamomra mobil eszkoz, egy ekkora eszkoz a merete vegett mar nem annyira mobil...
A notebookosok tobbsege 14-15 collos vastag gepeket hordoz. Ez meg igy is sokkal mobilabb lenne. Mas kerdes, hogy vajon van-e ertelme egy ekkora androidos tabletnek? Szerintem nincs, akkor mar Windows.
-
Peterson_
addikt
jah ha már ilyen baromi drágán adják az ócska kínai alkatrészekből összedobott, fröccsentett, papírvékony műanyag burkolatos, sikamlós izéjeiket amit prémiumnak neveznek,akkor nekik is hamar jön a bukás napja, de nem is bánom, ideje felfussanak a háttérbe szorult versenyzők is akik olcsóbban kínálnak jobb és minőségibb alternatívát

Nem mintha nem lenne jogos a kritika,
de bukást latolgatni a világ egyik legnagyobb ipari(elektronikai, nehézipari etc..) vállalata esetén elég naív dolog.
Ehhez szvsz nem csak a mobil üzletágban kellene elszúrniuk valamit(ráadásul azt is huzamos ideig és jelentős mértékben).
Egyébként én ennek tudatában aggódom a későbbi készülékek miatt.
Mivel hatalmas tőke áll rendelkezésükre, így lehet hogy a negatív kritikák ellenére is folytatják az anyaghasználaton való filléreskedést, "mert megtehetjük"- alapon.
Azért némileg bizakodásra adnak okot a a vezető dizájner lecseréléséről, illetve az F szériáról felröppent hírek.
Az ügyfelekkel szembeni kommunikációval, szervizzel pedig toronymagasan elégedett vagyok most is, pedig szívtam a vérüket eleget, tehát talán érdemes kivárni, hogy ezt a mizériát hogyan rendezik.
Persze elsősorban magamból indulok ki, mert egyszer a mostani készülékem is elavul és az ilyesmiken múlik, hogy mire/kire váltok. -
mmmb80
tag
Már várom a 32 colos tableteket
-
daniel909
addikt
ha a note szériánál bejött a nagy kijelző, itt mért ne? érdekes próbálkozás. ha rákapnak az emberek, jönnek a többiek is ezzel a mérettel. a pletykák szerint az Apple is tervez egy hasonló méretű iPad-et
-
Arthuro_Adam
őstag
Attól függ, hogy milyen telefont szeretnél vásárolni? Ugye a mobiltelefon mobil. Így az nem igazán lehet maximum 4,5"-nál nagyobb, különben már szatyor kell a cipeléséhez az meg ugye mát nem nevezhető mobilnak, maximum vezeték nélkülinek. Mobiltelefont szeretnék én is vásárolni, de sajnos a flagship kategóriában már nincsenek mobiltelefonok

Még az Apple-ben reménykedem. Remélem, hogy a kisebbik vagyis a mobiltelefonjuk nem lesz nagyobb egy Galaxy S2-nél, és akkor tudok készüléket vásárolni még ha nem is tenne elégedetté. Sajnos az iPhone nem a maradéktalan kategória
(pl: microSD hiánya)Pont emiatt leszek nagyon kíváncsi az Apple idei lépésére, hogy megmarad-e a mostani méret. Én a helyükben megcsinálnám ugyanazt a mobilt két vagy három különböző méretben (kijelzú felbontás lenne egyedül a különbség). Amiről pletykálnak, hogy 4-es méret már nem lesz, szerintem hiba.
-
Ali G.
senior tag
A Samsung és a fém szó egy mondatban?
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
jah ha már ilyen baromi drágán adják az ócska kínai alkatrészekből összedobott, fröccsentett, papírvékony műanyag burkolatos, sikamlós izéjeiket amit prémiumnak neveznek,akkor nekik is hamar jön a bukás napja, de nem is bánom, ideje felfussanak a háttérbe szorult versenyzők is akik olcsóbban kínálnak jobb és minőségibb alternatívát

-
tothmaxy182
őstag
-
roli543
őstag
Én egy 15 colos tabot is szívesen használnék

-
halkow
őstag
kisebb lesz a ppi-e ? vagy nagyobb felbontást kap?
-
TOM-202
senior tag
-
Lambach
tag
Lassan akkora lesz mint egy asztallap... Inkább akkor fejlesszenek valami olyasmit mint J.A.R.V.I.S

-
Ali G.
senior tag
ezek a samsung új akármik már rég nem érik meg az árukat, lassan az arany helyett samsung lesz a színesfém

-
Fritz Teufel
addikt
-
BatchMan
senior tag
Attól függ, hogy milyen telefont szeretnél vásárolni? Ugye a mobiltelefon mobil. Így az nem igazán lehet maximum 4,5"-nál nagyobb, különben már szatyor kell a cipeléséhez az meg ugye mát nem nevezhető mobilnak, maximum vezeték nélkülinek. Mobiltelefont szeretnék én is vásárolni, de sajnos a flagship kategóriában már nincsenek mobiltelefonok

Még az Apple-ben reménykedem. Remélem, hogy a kisebbik vagyis a mobiltelefonjuk nem lesz nagyobb egy Galaxy S2-nél, és akkor tudok készüléket vásárolni még ha nem is tenne elégedetté. Sajnos az iPhone nem a maradéktalan kategória
(pl: microSD hiánya)SGS4 mini-be menekültem. Ua, mint a SGS2, csak sokkal jobb

-
C$abi
aktív tag
WTF? 1000$???
Hogy képzelik, hogy ennyiért meg is fogják venni???? -
Fritz Teufel
addikt
Szerintem az optimális telefonméret nem változott

Attól függ, hogy milyen telefont szeretnél vásárolni? Ugye a mobiltelefon mobil. Így az nem igazán lehet maximum 4,5"-nál nagyobb, különben már szatyor kell a cipeléséhez az meg ugye mát nem nevezhető mobilnak, maximum vezeték nélkülinek. Mobiltelefont szeretnék én is vásárolni, de sajnos a flagship kategóriában már nincsenek mobiltelefonok

Még az Apple-ben reménykedem. Remélem, hogy a kisebbik vagyis a mobiltelefonjuk nem lesz nagyobb egy Galaxy S2-nél, és akkor tudok készüléket vásárolni még ha nem is tenne elégedetté. Sajnos az iPhone nem a maradéktalan kategória
(pl: microSD hiánya) -
joey04
titán
-
banhammer
veterán
Mi a ráknak?
Amíg nincs normális java, flash, multitaszk támogatás az Androidon addig teljesen feleslegesek az ilyen méretű eszközök.
A chat.hu, gyaloglo.hu oldalakat nem lehet használni Androidon (a natív alkalmazások katasztrófálisak).
Az új Index kinézete kis túlzással használhatatlan Androidon, hiába van a telefonnak, tabletnek FullHD kijelzője, használhatatlan.Androidról nem is olvasom az Indexet.
Amióta divatba jöttek az oldalak felső vagy alsó szélén lebegő csíkok egyszerűen rémálom Androiddal böngészni, a hasznos tartalom 10-15%-át kitakarják feleslegesen. -
Peterson_
addikt
Ez lehet, hogy a kovetkezo generacios okostelefonjuk. SGS6... Bar telefonnak meg mindig tul kicsi szerintem.. Tabletnek meg tul nagy...
Komolyra forditva a szot, nem latom ertelmet ekkora tabletnek. Egy tablet szamomra mobil eszkoz, egy ekkora eszkoz a merete vegett mar nem annyira mobil...
Ez az ár borzasztó.
Ellenben egy felturbózott S pennel és megfelelően erős hardverrel simán el tudom képzelni komolyabb grafikai feladatokra.
Sőt, vagyok olyan nagylelkű, hogy ingyen el is fogadnám, mivel a digitális táblákhoz képest itt böhöm nagy az aktív felület is.
-
Arthuro_Adam
őstag
Ha minimálisra veszik a keretet, nem sokkal lenne nagyobb mint a mai széles keretes 10"-es deszkák. Az ára tényleg meredeknek tűnik, de gondolom az elején nem is a fórumozó gyerekeket célozzák meg, hanem a profi felhasználókat.
A méretek pedig "rugalmasak". Néhány évvel ezelőtt a tökéletes telefonméret 3,5" volt, ma meg...
Szerintem az optimális telefonméret nem változott

-
deja vu
addikt
Azt hittem má Vers örülhet mert lesz 20 colos i7-es Samsung tábla, de mi ez a szar?

-
Arthuro_Adam
őstag
Ennek a kategóriának is kellene valami tuti elnevezés. 5-7 között phablet, 7-10 tablet, 10 felett meg mondjuk ta(b)book, tabtop

-
Dinsdale
tag
Ha minimálisra veszik a keretet, nem sokkal lenne nagyobb mint a mai széles keretes 10"-es deszkák. Az ára tényleg meredeknek tűnik, de gondolom az elején nem is a fórumozó gyerekeket célozzák meg, hanem a profi felhasználókat.
A méretek pedig "rugalmasak". Néhány évvel ezelőtt a tökéletes telefonméret 3,5" volt, ma meg...
-
Touch-ko
őstag
Ez lehet, hogy a kovetkezo generacios okostelefonjuk. SGS6... Bar telefonnak meg mindig tul kicsi szerintem.. Tabletnek meg tul nagy...
Komolyra forditva a szot, nem latom ertelmet ekkora tabletnek. Egy tablet szamomra mobil eszkoz, egy ekkora eszkoz a merete vegett mar nem annyira mobil...
-
Simi87
senior tag
zsép vott kratulálog!!!
részeg vagy Samsung, menj haza. -
bsh
addikt
-
bambano
titán
1000 dodóért már inkább egy ultrabook... Mi a francért venne valaki ezer dolláros tabletet?
mert az a 3 coll is számít

-
antim
tag
végre! ha elég nagy a felbontása, elég erős és van hozzá toll, akkor veszek egyet. munkához ideális!
-
tothmaxy182
őstag
1000 dodóért már inkább egy ultrabook... Mi a francért venne valaki ezer dolláros tabletet?
-
bambano
titán
ideje már. de megint az lesz, hogy a túl rövid modellciklus miatt amit megveszel, nem tart sokáig.
-
babkukta
senior tag
Bátor ez a méret, és még bátrabb, aki ezt meg is veszi. Ekkora helyett és ennyiért inkább laptop. Tablet nekem max 10"!
-
Fr0z3n
őstag
Ennyire bejött volna a pro széria? Ez már a gáz kategóra. Lassan notebook méretben lesz tablet. De minek?
-
Dr. X
aktív tag
-
kbyte1024
veterán
-
helixP
nagyúr
Lehet rá igény, én simán el tudom képzelni.
-
KonZumo
tag
-
vittorio7
őstag
"mely 4G LTE modemmel szerelt kiadása az ezer dolláros lélektani határt is megközelítheti."
Alulról, vagy felülről közelíti meg az 1000-ret?

-
Enci1983
senior tag
1000$???? Ezeknek tényleg elgurult a pirula

Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- WordPress tartalom kezelő rendszer (CMS)
- Gurulunk, WAZE?!
- Robotporszívók
- Gothic Remake - Fókuszban a harcrendszer
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Nem indul és mi a baja a gépemnek topik
- PH!otósok beszélgetős, offolós topikja
- További aktív témák...
- BESZÁMÍTÁS! Apple iPad Mini 6th Gen. 256GB Wifi tablet + pencil garanciával hibátlan működéssel
- Acer N51P2 tablet - Áfás számlával
- iPad Air M1 64GB wifi +cellular ajándék gyári Smart folio új akku Akció!!
- 0 peces Samsung SM-X236B Galaxy Tab A11+ 5G 6/128GB 11" Kártyafüggetlen Szürke
- Szép állapotú Apple iPad Mini 6 64GB, 87% akkumulátor, WI-FI, 12 hónap garanciával!
- 2GB DDR3 notebook RAM
- AKCIÓ! Lenovo ThinkPad X13 Gen 5 üzleti notebook - Ultra 5 135U 16GB DDR5 512GB SSD Intel Win11
- Apple iPhone 13 Mini 128GB Midnight Használt 100% akkumulátorral
- Lenovo ThinkPad P15 Gen 2 i7-11850H 32 GB RAM 1000GB SSD NVIDIA T1200 Garancia
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T14 G1i - i5-10G I 16GB I 256GB SSD I 14" FHD I Cam I W11 I Garancia!
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest

A szerviz meg olyan dolog hogy szükség is van rá, gondolhatod naponta hány selejtet visznek vissza

![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)







