Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Den Hadnagy

    senior tag

    válasz bigrock #49 üzenetére

    Az értő olvasás valóban nem hátrány - szerencsére nem is volt gondom vele soha. Az sem hátrány, ha észreveszed: a kommentemet nem a te megjegyzésedre szántam válaszul, ha így állt volna szándékomban, akkor úgy írtam volna... Mindösszesen a következőről van szó: nem szimpatizálok azzal, hogy egy készülék képességei látatlanban (mert a tesztelők sem tértek ki rá, és a hozzászólók egyike sem tesztelte a GPS-t, ha jól értem) le vannak fikázva, csakis azért, mert ez vagy az a belső van benne. Egészen egyszerűen azért, mert szakmaiatlannak tartom ezt a hozzáállást. Természetesen lehet nyilatkozni, hogy "igen, a GPS valóban nem működik", amikor ott van a kezedben, és vért izzadsz vele, mert nem megy; vagy fórumokon tagok sokasága panaszkodott a jelenségre az érintett készüléknél. De az, hogy "biztosan nem jó, csak mert MTK" - nos ez semmi más, csak találgatás, ami mégis tényként van többnyire beállítva. Nem? Innentől kezdve oké, hogy "tisztelet a kivételnek", de a mondanivalóm lényege nem ez volt.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

Új hozzászólás Aktív témák