Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeltaPower

    őstag

    válasz updog #6 üzenetére

    Én sd kártyáról hoztam vissza törölt fotókat, egy hatalmas doboz pralinét és egy üveg baromi drága, de nem túl jó olasz bort kaptam érte.

    Az egyik kevésbé profitáló eset az volt, mikor már bőven a core korszakban, 3 házzal arrébb lakó szomszédnak volt 2 db p2/p3 gépe (őskövület szarok, de fullextrásak, mindkettőben két hdd, hangkártya, tv-tuner, külön cd olvasó és író, illetve a nagyobbikban dvd író is). Vett egy brand p4-et baromi drágán, a p3-ból át kellett rakni a vinyókat, dvd írót és a tunert a p4-be, a p2-ből pedig a p3-ba, aztán beállítani, drivereket telepíteni. 3 órás szenvedésre kaptam egy ezrest. Egyébként zseniális érzéke volt muzeális szar hardvereket összevásárolni, pl scsi külső cd írót, mert a pc szaki ismerőse mondta neki, hogy az jó.

    Másik helyen windows élesztés, takarítás és vírusirtás, a front panel usb rosszul volt bekötve, a hiren-es pendrive-om úgy felforrósodott hogy csak ruhával megfogva tudtam kiszedni.

    Harmadik helyen, a minimálbéren tengődő gyerek bevásárolt egy vadonatúj i7-es gépet, és elhívott magához összerakni. Szerelés közben feltűnt, hogy nem vett hűtést az oem procira. Az előző gépének a hűtése még jó lehetett volna rá, ha nem törte volna le a rögzítő pöcköket, úgyhogy elküldtem hűtést venni, aztán mehettem vissza később még egyszer, össz profit két kávé és két sör volt.

    "Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

Új hozzászólás Aktív témák