Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bruta4

    újonc

    Ez egy fitness óra inkább, mint okosóra. És ugye ez egy olcsó Garmin. Ami nekem fontos az az alvásfigyelés(amennyire ezek pontosak...), folyamatos pulzus és eleve használok más Garmin eszközt, így jó, hogy a Connectben van minden. Előtte Xiaomi Band-em volt és külön app-ban volt minden és azon nem volt asználható az értesítés funkció sem.

    Ami tetszik:
    - 6-8 napot bír, smart pulzus és alvásfigyelés
    - Garmin pay
    - Értesítések: nekem elég, amit tud, leginkább arra használom, hogy látom, hogy ki és mit írt, érdemes-e a telefonhoz kapni, vagy ráér, alap válaszokat tudok küldeni Viber, Messengerre
    - Body battery: nekem ez hasznos, használható adatot szokott adni/mérni

    Pontosabb a funkciókban, ami nekem fontos, mint a Band volt ( alvás, pulzus ) és jobb értesítés kezelés, és azok miatt kevesebbet is kell elővennem a telefont. Nagyon jó az akkuidő és a Garmin Pay (Curve,Revolut) is elég hasznos. Biztos sok hasznos feature van egy rendes okosórában, de azok nem érdekelnek, egy karperecnél meg több kellett, viszont a Garmin sportóráit meg megint nem használnám ki és drágák is. Kb. 55-ért vettem 20% kuponnal. Ha valaki okosórát keres okos funkciókkal és nem érdekli a fitness rész lehet a többi 50ezer körüli órával jobban jár.

Új hozzászólás Aktív témák