Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Memmaao

    addikt

    válasz dionaea #30 üzenetére

    GPS alapján tud korrigálni és légnyomás alapján is mér. Én általában a pogányi reptéren szoktam kalibràlni, ott 650 láb a magasság. Utána repülés során szépen mutatja az értékeket, az EC műszereivel egyező magasságot. Igaz, én az orvos vagyok és nem a pilóta, de jól jön, hogy látom fent, hogy éppen 2000 lábon vagyunk, vagy a pontos irányt. Még 1998ban kaptam Amerikából egy sárga Casio G shock órát, ez arra emlékeztet. A kórházban rajtam van éjjel, tök jó alvás monitor, illetve így nem maradok le egy hivasrol sem. A helikopteren is tök jól mutatja, hogy riasztás során mennyit ugrik az ember pulzusa. Az értesítések is teljesen jól átjönnek a telefonról. Egész nyáron rajtam volt az összes vizes tevékenység alatt. Nem az első okosóra a kezemen. Sony smartwatch, Samsung gear 2, Samsung gear S2, Huawei watch, Samsung gear S3, Pebble Time round, amazfit pace, amazfit stratos, fossil q hybrid, withing hr sport. AZ eddigi tapasztalataim alapján a transzflektiv kijelző és a hosszú üzemidő a nyerő. Így jelenleg a withings HR sport van meg, a Garmin instinct és örök kedvencem, a Pebble, Ami igaz max 1,5 napot bír, de 15 perc alatt feltölt.

    My name is Bond, James... Dean.

Új hozzászólás Aktív témák