Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gulyasa

    őstag

    válasz INGJOKE #16 üzenetére

    Hú de sok kérdés... :D
    Először is van "pár" különbség a sima 6-os, a 6 PRO-t és a 6X Pro között.
    A 6 és a 6 Pro akksija csak 14 napot bír (gyári adat), kb. annyit, mint a 945.
    Új mellkaspántot nem vettem, de van régről egy Gen1 pántom, az betonstabil, de így is ritkán használom, pont a kényelem miatt vettem annak idején a 225-öst, majd utána a 235-öst is. Ahogy én használom, arra az optikai pulzusmérés teljesen jó. Ingafutást nem művelek, inkább amatőr (közép) hosszútáv futónak mondanám magam.

    Az F6X Pro-mat minden nap, napközben használom, végig okosóra módban a telefonhoz csatlakozik, minden értesítés be van kapcsolva.
    Amikor megjött, aznap kipróbáltam alváshoz is (akkor még be volt kacsolva állandóra a pulzoxi figyelés is), de én nem szeretek órával aludni. Ébreszteni tud. De ezt a "ki lehessen kapcsolni felemeléses ébresztést" nem nagyon értem, mire gondolsz...? :F
    Mint azt már írtam, nálam a heti 4 edzéssel (egy-másfél-két órás futások).

    Létezik hozzá bőrszíj (mint minden Garmin órához), de nekem nem jön be, mint ahogy a fém szíjak sem. Az eredeti szilikon és a pluszba vásárol szövet loop QuickFit szíjak teljesen kielégítik a viselési igényeimet.

    Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

  • chess001

    aktív tag

    válasz INGJOKE #16 üzenetére

    20 méteres ingafutáshoz minek GPS? Ki van mérve a táv, stopperrel tudod a sebességed... :U

    A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.

Új hozzászólás Aktív témák