Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zaskar

    senior tag

    Kissé szokatlan, hogy a megjelenés után egy évvel tesztelnek itt egy készüléket, de jobb később, mint soha :) Én tavaly július elején vettem, azóta használom teljes megelégedéssel. Ez már a sokadik Garminom, 2007 óta csak ezt a márkát veszem. Számomra a sport közbeni használat a lényeg, a napi okos funkciók többsége nem különösebben érdekel, max. a telefonra érkező értesítések megjelenítése. Ezért is kerülöm a Fenixeket (bár volt olyanom is), mert a súlya kifejezetten zavar, ugyanakkor elismerem, hogy minőségibb a kinézetük. A két fő sport, amihez használom, a futás és a kerékpár, ezen belül a legfontosabb a navigáció, mert sokszor futok ismeretlen hegyi terepen, hosszabb távokat is. Ezért nekem a GPS-es üzemidő az érdekes, és azzal maximálisan elégedett vagyok. Alkalmanként hallgatok róla zenét is, és kezdettől fogva fizetek is vele Revolut segítségével. Meglepve nézem, hogy most, egy évvel a megjelenés után többe kerül, mint amikor én vettem, sőt aki figyelmes volt, tavaly ősszel még itthon is egész kedvező árakkal találkozhatott.

Új hozzászólás Aktív témák