Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SirRasor

    őstag

    válasz HThomas #17 üzenetére

    Köszi, megnézem.
    Véroxigénszintnél feltűnt, hogy baromi lassan mér és a pontosság biztosan nem jó. Még szerencse, hogy fölöslegesnek tartom, így nem érint a dolog.
    Az alvás viszont érdekes. Amikor elkezdtem használni, akkor egyértelműen rosszabbul mért, mint a Honor Band 5, Mi Band 5 vagy az Amazfit Bip U. Nem is nagyon foglalkoztam vele, mert csak az alvásidő érdekelt és azt viszont kb. eltalálta, hogy mikor aludtam el és mikor keltem. Pár hónappal később ránéztem az alvásra és kb. azt láttam, amit tényleg éreztem (agyonvert állapotban szinte 0, egész friss állapotban meg volt szépen mélyalvás), úgyhogy lehet valamelyik firmware frissítés javított rajta. Vagy megtanult engem :D

    anrb köszi, ma is tanultam valamit :) Az a V4 elrendezés rendkívül hatékonynak tűnik.
    Viszont amit mondtál az optikai szenzorokról, az csak általánosságban igaz. Ezért is akartam első körben H9/H10-et venni edzéshez, de szerencsére tovább kutattam a témában. Pölö a fenti videóban FW frissítés után amit kapott az emberke az is önmagáért beszél:


    Nem, valóban nem olyan, mint egy szíj. Nem 100%-ig olyan pontos. De ez azért erősen 95% környékén van és a hirtelen változásokat is szépen lekövetni. Praktikusságban meg össze se lehet őket hasonlítani.

    decoati szerintem összekeversz valakivel. Én komolyan kérdeztem, nem kell rá besértődni vagy kötözködésnek venni. Az egész tömb irományodat fogalmazzuk át egy picit: Neked nem jön be, nekem bejön. Van ilyen. Viszont a fenti 2 diagramot ajánlom a figyelmedbe.
    Azt azért megemlítem, hogy ha az egyik nap alig csinálok valamit, a következő nap meg összehúzok két edzést, akkor este 8-ra nekem is lemegy 5-re a body battery. Mondjuk úgy is érzem magam :D

    Vzotya2 ne foglalkozz vele, hagyni kell az ilyet. Eredményt normális összehasonlításról úgyse fogunk tőle kapni az előző hsz-e alapján, pedig megvan hozzá mindene :(

    Make Love not war!

Új hozzászólás Aktív témák