Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gulyasa

    őstag

    válasz vanye #12 üzenetére

    vanye:
    De esett róla szó: "vaktérképes navigáció".
    A garmin.com-on, ahol elektronikusan elérhető hozzá (angol nyelvű) használati útmutató (a garmin.hu-n még nincs semmilyen elektronikus letöltési lehetőség)), aszerint a rendelkezésre álló navigációs módok:
    - elmentett (út)pontok között navigálni (bár ezt nem részletezi, úgy sejtem, ez a "toronyirányt egyenesen" változat lehet, de nem vagyok benne biztos... :F )
    - a Garmin Connect-en összeállított útvonalat is feltölthetsz rá, és azon navigál (mint írtam, vaktérképen)
    - az előzőhöz hasonló mód, amikor az órán már elmentett tevékenységeid közül választasz egyet útvonalként, amin végignavigál (vaktérképes)
    - tudja a TrackBack-et is - azaz ha úgy döntesz, visszavezet a kiindulási pontra azon az útvonalon, amelyen addig haladtál, vagy ha neked úgy jó, akkor mutatja légvonalban a kiindulási pont irányát és távolságát - ezt a legtöbb Garmin óra tudja (térkép nélküliek is).

    Seth:
    Ott van a legelején, a második mondatban:
    "Ne is takargassuk az árakat: az acélszürke variáns 300 ezer forintért szorulhat a csuklóra a fonott nylon szíjat magunkra tépőzárazva, a Titan változat pedig erre is rápakol 12% felárat,..."

    [ Szerkesztve ]

    Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

Új hozzászólás Aktív témák