Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Touch-ko

    őstag

    válasz hülyegyerek #27 üzenetére

    Elkepzelheto.

    Csinalunk egy tesztet? Te kitalalsz valami forradalmi dolgot, dolgozol rajta ugy 2 even keresztul, minden nap, ko kemenyen. Persze a technikusokat meg kell fizetni, a termek gyartasat szinten, valamint a koltsegeket, a munkasokat szinten. Szoval koltessz tobb milliard forintot egy vadonat uj termek letrehozasara, majd a promociora megint rengeteget aldozol.
    A termeked befut, es mivel minoseget gyartasz, a termekeddel a vasarlok elegedettebbek lesznek mint a kategoria barmelyik termekevel.

    Nehany honap mulva en csinalok egy nagyon hasonlot, nekem ugye nem kellett annyit koltenem, soot, sokkal kevesebbol ki lehet hozni, meg is teszem, mivel az innovacioval nem is kell foglalkoznom. Az OS-t osszedobom par honap alatt feleannyi penzbol csinalok egy majdnem ugyanolyan stilusu GUI-t amit TE, es megjelentetem a piacon.
    Majd szetkurtolom, hogy ha TE nem oltel volna milliardokat a TE projectedbe, akkor en sem tudtam volna otletet meriteni,(a TE termeked nelkul az enyem sem letezne) majd nehany gyarto lemasolna a TE termekedet, fillerekbol, amibe TE milliardokat oltel a SAJAT penzedbol.

    Lehet, hogy TE is fel lennel haborodva?

Új hozzászólás Aktív témák