Hirdetés

2018. augusztus 20., hétfő

Gyorskeresés

(#1) Wajk

Wajk
(PH! addikt)

iPhone SE 64GB - iOS 10.3.3 | WDR3600 - suste@0.4 - M3 2TB

(#2) jUUh

jUUh
(őstag)

Számomra mindket döntés ésszerű és örvendetes. :)

Xiaomi Redmi Note 5 4/64GB

(#3) Balika911

Balika911
(PH! nagyúr)

Ennél is elsütik azt, hogy egy hónappal korábban jön? :)

Azért én várom a kpernyőbe integrált ujjlenyomat-olvasót. Remélem, ha az S9-ben nem is, a Note9-ben már ilyen lesz.

[ Szerkesztve ]

(#4) fornettisuti

fornettisuti
(PH! addikt)

"az ujjlenyomat-olvasó a hátlap tetején túl magasra került, és mivel a kameralencse mellett között ki"

között=kötött?

[ Szerkesztve ]

Samsung S7 - LG Gpad 8.3 - Xiaomi MiBand2

(#5) Szakiii

Szakiii
(PH! addikt)

Szerintem ez most olyasmi lesz mint az s6 - s7 páros az s8 egy ténylegesen javított, kipofolt változata jön.

S7 black - ASUS ROG 553 VE - 7700 hq - 1050 ti - 512 SSD - 16GB DDR4

(#6) fornettisuti

fornettisuti
(PH! addikt)

Ezt is kihagyom, nem akarok a hatulján kotorászni.

Samsung S7 - LG Gpad 8.3 - Xiaomi MiBand2

(#7) helixP válasza fornettisuti (#6) üzenetére

helixP
(PH! kedvence)

Ízlések és pofonok, nekem viszont ne foglalja elől a helyet feleslegesen :)

(#8) kengyel

kengyel
(PH! nagyúr)

Eddig jól hangzik, majd meglátjuk.

Fotóim : https://www.flickr.com/photos/139652133@N05/albums

(#9) Azie

Azie
(senior tag)

amúgy tök jó lenne egy flagship: normális méretben (max 5.5), normális akksival (3.5k mah), rendes fényképezővel, sebességgel, tárhellyel mindenféle sallang meg kihasználatlan feature nélkül, esetleg ergonomikus formatervvel fizikai gombokkal.

PH! parfüm csere - bit.ly/phparfumcsere // "Believe in the ideal, not the idol." - Serra // Galaxy S7

(#10) Balika911 válasza Azie (#9) üzenetére

Balika911
(PH! nagyúr)

Ez azért nem működik, mert mindenkinek más a "sallang meg kihasználatlan feature". :)

(#11) Herreløse

Herreløse
(PH! addikt)

Hát az AKG headset-től nem voltam elájulva az S8-nál. Inkább az earpods-ot használom,idàig a legjobb füles szerintem.
Az üzemidő remélem jobb lesz.

[ Szerkesztve ]

Norsk kriger

(#12) Szakiii válasza Herreløse (#11) üzenetére

Szakiii
(PH! addikt)

Embertelen kényelmetlen az earpods szerintem, s8 fülesről nem tudok nyilatkozni.

S7 black - ASUS ROG 553 VE - 7700 hq - 1050 ti - 512 SSD - 16GB DDR4

(#13) MaCS_70 válasza fornettisuti (#6) üzenetére

MaCS_70
(PH! kedvence)

Elég gyakran használom a telefonomat asztalon és autós tartóban. A hátoldali ujjlenyomat-olvasó számomra tehát komoly negatívum.

Továbbá lehetőség szerint semmilyen kényszerített extrát nem kérnék. Nyilván nem ingyen adják ezeket az "ajándékokat", nem kívánok fizetni azért, amit sosem használnék.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#14) sheratan

sheratan
(Jómunkásember)

Kíváncsi vagyok lesz-e tényleg "mini" változat. Nem is kell kisebb legyen a sima S9-nél, de mondjuk középkategóriás SoC, meg FHD+ felbontás, és 200e alatti árcédula, ami beesik 120-130 környékére tavasszal még.

(#15) EclipseGT válasza MaCS_70 (#13) üzenetére

EclipseGT
(őstag)

Akkor az "A" szériát neked találták ki. :D
Előlapi ujjlenyomat olvasó, felesleges extrák nélkül.

(#14) sheratan: Persze, hogy lesz. A5 2018 néven. Mivel valószínűleg megkapják ezek is a 18:9-es képarányt. Ha igazak a "pletykák".

[ Szerkesztve ]

(#16) Herreløse válasza Szakiii (#12) üzenetére

Herreløse
(PH! addikt)

Kicsit kényelmetlen,de nem annyira,mint az agybadugós. A hangzása,minősége viszont sokkal jobb az earpods-nak.

Norsk kriger

(#17) sheratan válasza EclipseGT (#15) üzenetére

sheratan
(Jómunkásember)

Az is jó, csak maradjon meg az aptX és aptX HD támogatás a kicsikben is :K

(#18) habolcs

habolcs
(lelkes újonc)

CAD modellje inkább :C

(#19) s4hu|SyD^

s4hu|SyD^
(őstag)

Én imádom, hogy az S7-nél elől van az ujjlenyomatolvasó. Nekem flip tok van és ha ráhajtom a hátuljára a telefonnak nem lenne kényelmes az ujjlenyomatolvasó oda. Építsék be a kijelzőbe szépen.

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#20) -Faceless-

-Faceless-
(őstag)

Nem rossz de arra kiváncsi leszek, küllemben miért válasszam ezt egy s8 helyett.

(#21) batai15

batai15
(PH! félisten)

Mintha a samsungot érdekelné a vásárlói véleménye..
Érdekes egy fél lábbal a sírban lévő htc, a nagy Apple vagy egyre gyengébb lgt meg nem érdekli...

"A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél". John C. Maxwell******* Redmi note 4 eladó!

(#22) RaveForce

RaveForce
(PH! kedvence)

Ennyit azokrol a halalmadarakrol, akik mar tenykent karogtak, hogy a kovetkezo samsungban sem lesz jack, igaz ezt mar a note8 elott eljátszották, ott sem jott be..

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#23) Anulu79

Anulu79
(PH! addikt)

Én nem értem, hogy minek az S szériában a + változat. Szerintem ezt össze kéne olvsztani a Notetal. Ekkor kijelzőhöz már úgyis kéne a pen.

(#24) Tigerclaw

Tigerclaw
(PH! kedvence)

Inkább visszatérnének az előlapi leolvasáshoz. Az Apple nem véletlenűl húzta az home gomb száműzését addig, míg nem tudták összerakni a face ID-s dolgot.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#25) macskea válasza Szakiii (#12) üzenetére

macskea
(őstag)

Rossz a füled. Vagy rosszul nőtt, vagy valami. Következő keynote-on megmondják. :D

[ Szerkesztve ]

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#26) Dr. 444Hertz válasza RaveForce (#22) üzenetére

Dr. 444Hertz
(PH! addikt)

A Samsung szerencsére nem rohan az idióta trendek után.
A jack senkinek sem fáj, ellenben a hiánya már sok mindenkinek...

Soul Worker JP == IRIS MAX LEVEL ==// Tsugumi440 // guild: 幻想の華

(#27) Wucky válasza Herreløse (#16) üzenetére

Wucky
(senior tag)

Hát én nem osztom a véleményed. Az Earpods nekem kényelmetlen,gagyi hangzás,1 hónap alatt tönkre megy. Ennél még sz LG-s Quad Beat id jobb volt és sokkal tovább bírta.

[ Szerkesztve ]

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ [url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#28) helixP válasza Wucky (#27) üzenetére

helixP
(PH! kedvence)

Egyetértek. Hangminőségben nagyon nagyon közepes.
Arról nem is beszélve, hogy ha nem pont olyan a füled alakja, mint az earpods, akkor vége, kipotyog, nincs gumiharang, hogy finomhangolj, emiatt izolálni sem izolálja a külső hangokat.

(#29) Quasi_modo

Quasi_modo
(PH! nagyúr)

Egyelőre nem érzek sok újdonságot. Azt hiszem az S8 megvárja nálam az S10-et.

3330 > 3510 > 3510i > 3650 > 6630 > N73 > N82 > i8910HD > N808 PV > Z3 Compact > Galaxy S8 Black

(#30) DDA40X válasza helixP (#28) üzenetére

DDA40X
(tag)

Biza.. Nem túl mókás, mikor percekig azzal kell szarakodnod, hogy úgy tedd be a füledbe hogy viszonylag sokáig (kb 10 percig) benn is maradjon. De akkor ne próbálj semmi extra mozdulatot tenni, mert kezdheted elölről. Elég tré cucc.. :U

(#31) Luck Dragon

Luck Dragon
(PH! kedvence)

Elég jónak ígérkezik, bár már a nyolc is tetszik.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line. Xiaomi Redmi Note 4 & Redmi 4X & MI A1 B20. Logout összehasonlítás.

(#32) Soybex

Soybex
(őstag)

Ha méretben nem lesz nagy értem ezalatt a 6" feletti méretet akkor az ujjlenyomat olvasó jól elérhető lesz.
Note 8 esetében számomra elérhetetlen volt, pedig nem kicsik az újjaim hosszúságra.

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#33) Deck válasza Quasi_modo (#29) üzenetére

Deck
(PH! nagyúr)

+1

PSN ID: deck91_x

(#34) jacis válasza sheratan (#14) üzenetére

jacis
(PH! nagyúr)

Az lesz szerintem az A széria amit Te felvázoltál.

LG V30

(#35) Petyyyyy válasza Szakiii (#5) üzenetére

Petyyyyy
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Egyetértek.

Sajnos a képarány és az ujjlenyomat olvasó elhelyezése miatt még így is kiesik, de kíváncsian várom a reszelés eredményét. :K

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever. Im the star.

(#36) mjani1172 válasza helixP (#7) üzenetére

mjani1172
(őstag)

+1

(#37) a.sebi válasza Azie (#9) üzenetére

a.sebi
(őstag)

Huawei p 10

BMW 530i e60, huawei p20 pro, samsung gear s3 , xbox one x

(#38) borand válasza Quasi_modo (#29) üzenetére

borand
(tag)

Galaxy SX. :DDD

(#39) FIREBLADE78

FIREBLADE78
(PH! addikt)

Tehát s8s lesz belőle. Várható volt. Már note a flagship régóta. Ami nagy kár.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon ikx, Cube aim disc 26

(#40) DiamondBack

DiamondBack
(senior tag)

Semmi baj sincs az olvasó helyével most se (S9+) aki nem éri el annak a mindennapi használat is kényelmetlen szvsz. Ez a megoldás gagyibbnak tűnik kinézetre...

--------------------------------------- ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿ ---------------------------------------

(#41) EclipseGT válasza Anulu79 (#23) üzenetére

EclipseGT
(őstag)

Szerintem ne tegyék. Nekem pl. a sima 8 túl kicsi. Annyira kis gizda, hogy nem jön be.
A nagyobbik pont jó, de semmi szükségem az S-Penre. Inkább a nagyobb akksi, ami a 8+-ban van. :K

Szóval jó ez így.

(#42) Quasi_modo válasza Petyyyyy (#35) üzenetére

Quasi_modo
(PH! nagyúr)

Mi bajod a képaránnyal? 16:9 + némi plusz terület.

3330 > 3510 > 3510i > 3650 > 6630 > N73 > N82 > i8910HD > N808 PV > Z3 Compact > Galaxy S8 Black

(#43) norti

norti
(őstag)

S8-ban már ki lett javítva a CPU melegedéskor jelentkező teljesítmény-csökkenés? Bár mondjuk ez nem garancia, hogy az S9-ben nem lesz, de most hajlok az S7->S9 váltásra, ha így lesz az ujjlenyomat olvasó.

(#44) aprokaroka87 válasza norti (#43) üzenetére

aprokaroka87
(PH! kedvence)

Tudomásom szerint minden telefonon van teljesitmény csökkenés ha meleg a cpu.
Bár nyilván nem mindegy hogy az mikor lép be.

(#45) Petyyyyy válasza Quasi_modo (#42) üzenetére

Petyyyyy
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Nem tudom megszokni hogy hosszabb mint szélesebb. Relatív lapát kezem van, amiben pl egy A5, Note4/5 ad jó fogást. Túl hosszú és törékeny pl az S8 is ezzal az új képaránnyal.

(#46) H3gam

H3gam
(senior tag)

szépnek szép, de az edge kijelzővel nem vagyok kibékülve használat közben.

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#47) sheratan válasza Petyyyyy (#45) üzenetére

sheratan
(Jómunkásember)

Minden telefon hosszabb mint szélesebb. Kivéve ha fektetve fogod, akkor szélesebb mint hosszú :)

(#48) Petyyyyy válasza sheratan (#47) üzenetére

Petyyyyy
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Jó, de érted mire gondoltam. :))

(#49) Almonen

Almonen
(tag)

Ez érdekel nem szifon x :D

(#50) Almonen válasza Petyyyyy (#45) üzenetére

Almonen
(tag)

Na igen, valószínű köv. A5 is 5.5 lesz nem 5.2. Sztem 5.2 és 5.5 között teljesen vállalható a különbség úgy hogy kényelmes is

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.