Hirdetés

2019. február 22., péntek

Gyorskeresés

(#1) SWiNEBoY

SWiNEBoY
(tag)

A táblázatban elírás vagy a Galaxy Fit tényleg csak 65K színt tud? :Y

(#2) DJGABI válasza SWiNEBoY (#1) üzenetére

DJGABI
(PH! addikt)

Tényleg annyit tud.

Az is érdekes, hogy a Gio meg az Ace között alig vannak nüansznyi vannak különbségek (kijelző, kamera akkut nem is írom, az a 50mAh semmi), árban is alig van 3-4k különbség a kettő között, akkor ki választja a gyengébb tudásút? A mini egész kellemes belépő teló, bár azért egy T-mobile Move-hoz képest (ami kb ugyanazt hozza) drágállom.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#3) SWiNEBoY válasza DJGABI (#2) üzenetére

SWiNEBoY
(tag)

Azért tartom furcsának mert ugyanaz a GPU van benne és mégis csak 65K a színmélység. Azért ez 2011-ben nevetségesen alacsony.

(#4) JR.CSé

JR.CSé
(senior tag)

Érdekes mert a táblázat annyira nem adja vissza a valóságban lévő különbségeket.A különbözeteket amik egyébként minimálisak érdemes megfizetni.Nem véletlen kérnek egyik modellélt egy kicsit többet mint a másikért:R

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#5) kopasz7

kopasz7
(kvázi-tag)

Ennyi pénzből én inkább egy wave ii-t vennék, jobb akku idő, nagyobb képernyő, erősebb vas, gyors, jobb minőség, bada. Úgyhogy akinek nem az android a fontos, simán jobb választás. :)

Smart Tab 7

(#6) Lalikiraly

Lalikiraly
(őstag)
LOGOUT blog

Én nemrég kérdeztem a Samsung Magyarországot, hogy mi a helyzet a Mininél a 2.3 as androiddal és egyelőre semmi. Várják... Valaki valamit?

Lalikirály nem szép ember, de gavallér!

(#7) SWiNEBoY válasza Lalikiraly (#6) üzenetére

SWiNEBoY
(tag)

Minire már régen kint van a 2.3
S5570XXKPK ## TASS.OPS CSC - S5570SERKPK 2.3.4 2011 July 21 << Ez a legfrissebb!

(#8) Lalikiraly válasza SWiNEBoY (#7) üzenetére

Lalikiraly
(őstag)
LOGOUT blog

Hali! de akkor hivatalosan mé nem lehet frissíteni?
KIES sem ajánlja fel...

[ Szerkesztve ]

Lalikirály nem szép ember, de gavallér!

(#9) SWiNEBoY válasza Lalikiraly (#8) üzenetére

SWiNEBoY
(tag)

Azért mert a Kies egy sz@r. :DDD
Viccet félretéve, gondolom azért mert nem kártyafüggetlen a készüléked, és az adott szolgáltató még nem gányolta össze a romjukat. Egyébként én az Odint javaslom, kis olvasgatás után bárki tudja kezelni, és nem jár gari vesztéssel. Én is ezzel húzom fel a romokat a Galaxy S-re.

(#10) Potib válasza SWiNEBoY (#9) üzenetére

Potib
(lelkes újonc)

Tényleg az a Kies. Nagyon sok macera van vele. Az Odin tényleg jó, de nem annyira könnyű használni, legalábbis nekem nem.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.