Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • futo001

    senior tag

    LOGOUT blog

    válasz totron #20 üzenetére

    Részben egyetértek, enélkül is nagyon jól meg lehet élni, 36 évet elvoltam nélküle boldogan. De mivel nagyjából minden nap megy, én nem érzem feleslegesnek. Erre írtam, hogy ha olcsó lenne és nem tudnánk használni akkor tényleg kidobott pénz volna. Pl a 15 eurónyi elektromos doboz-tömítés amit a kamerákhoz vettem. Majd felrobbanok, elnéztem a méretet, pedig csak 15 Euró.
    Vehettünk volna fel szakácsot is, 3 hónap alatt kéne ennyit kifizetni neki. A gond az, hogy baromi sokat dolgozunk és edzünk (én ironmanre, párom fél ironmanre, ez is rengeteg idő és diéta), kertészkedünk nyáron, önkénteskedünk 2 különböző helyen, nincs idő arra, hogy végiggondoljuk, mit mikor milyen alapanyagokból. Így viszont olyan, mintha lenne egy házvezető, akinek megmondjuk mit eszünk a héten, ő meg összeírja és megrendeli ami kell, majd segítséggel el is készíti.
    Pl a szomszéd morgott itt nekem, hogy minek van kertje valakinek ha robottal tartja karban, szerinte az ember nyírja saját magának a füvet, minden más eretnekség. Lehet, de a felülős fűnyíróval hetente 4-5 órám ment el vele, most meg semmi, így azt az időt hasznosan is el tudom tölteni. Porszívózással napi 40 perc (tényleg minden nap csináltuk), most a Roborock megcsinálja, ezzel is sok időt nyerünk, max hetente egyszer kell rendes nagy géppel. Pedig ezek nem voltak még pár éve és akkor is ment az élet.

    Ilyen a világ, gyors és nem látszik, hogy lassítanánk a jövőben. Kiköltöztünk tanyára a nyugalom miatt aztán lehet a városi apartmanban kevésbé volt elfoglalt az ember. :U

    I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

Új hozzászólás Aktív témák