Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz MasterDeeJay #13 üzenetére

    a kukta nálam is fent van a listán :DDD ...arról nekem anyukám ugrik be mindig, hogy pl körömpörkölthöz mindig előkerült ...most karácsonyra meg asszonnyal beszélgettünk, hogy nekem mégis mi kellene... általában ötletem sincs, hogy mit szeretnék... végül egy bosch cutter lett :D (alapanyagok előkészítésénél nagy hasznát fogom venni és könnyű tisztán tartani)

    ...ami nekem kedvenc a konyhában, az a légkeveréses elektronyos sütő: kb 2-3 éve lerohadt a régi gázos tűzhely sütő része és elkapott a harci ideg... az volt az a pillanat, hogy "na most akkor veszünk eletromosat" :K 2006ban költöztem el szüleimtől, előtte max tejes pitét sütöttem és onnantól kezdve mindent... de kizárólag gázos sütővel... ha magamat kell osztályoznom, akkor 5-ös skálán kb 2-3 pontokat adnék azokra, amiket készítettem... ehetők lettek a kaják, de közel nem tökéletesek... a gázos sütő inkább égetett meg szárított, ha nem figyeltem... már kezdtem azt hinni, hogy ez nekem soha nem fog normálisan menni... aztán lett elektromos sütő és innentől kezdve semmire nem adnék 4-esnél rosszabb osztályzatot :K lehet szó piskótáról, pogácsáról, pizzáról, sajtos rúdról, apró teasüteményről, sült húsokról, vagy bármiről... sőt rászoktunk, hogy rántott cuccokat is sütőben készítünk minimális olajhasználattal, sütőpapíron... jobban sikerülnek, mintha olajba dobálnánk... nincs az az isten, hogy még egyszer az életben gázos sütővel szórakozzak

    ui: ja nemrég "szuvidáltam" is kacsacombot a sütőben (zacsiba mellé dobva hagyma, fűszerek, só, majd vákumfóliázva) :) ...istenire sült utána

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák