Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RetepNyaraB

    veterán

    Ez egy jó régi cikk, :B de én meg most vettem ugyanennek az Android verzióját. 78 euro volt.
    Nagyon jó fülesnek érzem (20 óra járatás után), ár-érték arányban.
    -Egy Yamaha cdx-497 lejátszóval (melynek elég jó a saját fejhallgató erősítője) próbálgatva mindenféle zenén szépen helyt áll:
    mély van bőven, de nem tolakszik és pontos. Az agybadugós középtartomány elvérzés nem jelentkezik, a magas szépen cseng, de nem sziszeg.
    -In-ear lévén fontos a hordhatóság. Kijelenthetem, hogy eddigi 4-5 dugóm közül (persze ez nem sok, értem én) ez messze a legkényelmesebb. A Klipsch veri kicsit a mellét a copyrightos spéci formájú (ovális, nem kerek) szilikonon, de joggal. Így bele kell tekerni a fülbe, mint egy dugóhúzót és zár, nem fúj mellé, még cuppan is ha kihúzod, de szinte nem lehet észrevenni betéve. Ötös :) Sport móduszban furcsán felfele és hátra kell tekerni a fülest, így a kábel a fülkagyló mögött fut le, a cucc pedig gyakorlatilag belefekszik a fülbe, mint egy hallókészülék. Én így hordom, bár a beépített mikrofon ekkor elég messze kerül a számtól, viszont stabilabb és nem zúg a szél a madzagon.
    -A vékonyka zsinór rendesen hajlamos a megtekeredésre, de ez minden más ilyen madzagra is igaz. A hossza viszont 1,2 m és rendben van.
    -Jár hozzá tokocska, négy szilikon feltét, melyből egy egészen extrémen hosszú és pici-talán gyerekeknek, vagy baglyoknak szánták... Valamint egy csat a kabáthajtókára.

    Ja, s végül mivel telefonra szántam: meglepetésemre gond nélkül együtt működik a Huawei Ascend P1-esemmel, pedig már előre gyanakodtam a kínai kompatibilitáson ;]

    "I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

Új hozzászólás Aktív témák