Hirdetés

2019. március 21., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) gekkoXT

gekkoXT
(senior tag)

Ezt csinálja utánuk a samsung

(#3) LosBlancosrm válasza gekkoXT (#1) üzenetére

LosBlancosrm
(őstag)

Inkább ne. :D

(#14) Ixion77 válasza Obyboy (#13) üzenetére

Ixion77
(senior tag)

Te tudod a tudit, igazad van, Samsung és Xiaomi meg csupa rossz döntést hoz, azért is állnak a csőd szélén. Vagy várj csak... Lehet mégsem :DDD

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#17) Tomix24

Tomix24
(PH! addikt)

Nem értem azt aki tapsikol. OIS nélkül a 4k30 is használhatatlan volt ezen a telefonon. Ha 4K120-at adnának neki, is csak egy közepes szintű telefon maradna. Samsung-al ne is említsük egy lapon. Ciki

[ Szerkesztve ]

(#18) D4ni válasza Tomix24 (#17) üzenetére

D4ni
(őstag)

Még jó, hogy a különbözetből kijön néhány gimbal.

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#19) Matej válasza D@niel (#16) üzenetére

Matej
(tag)

Mindnek király állása van, ja, nekem nem, hol kell jelentkezni? :)

MaTeJ

(#20) tomboy0013

tomboy0013
(PH! kedvence)

Hát ez egy szuper telefon lett, fotók minősége remek, plusz ott a jól működő Gcam is amivel további javulást lehet fotó minőségben elérni. Üzemidőben és támogatás téren is nagyon jó. Plusz OLED kijelző sincs, így lehet órákig navizni a beégés veszélye nélkül is.
Kipróbáltam tegnap a 4k60fps-t, remeg a kép mivel nincs OIS, de egy grip-pel jó lehet, a képminőség szerintem király.
Ezek után nekem felesleges 100 ezer fölé menni telefon árban mert a számomra lényeges dolgokban simán egálban van, sőt van amiben jobb is mint a dupla és tripla áru konkurencia.

(#21) Róby válasza Mustaros (#8) üzenetére

Róby
(újonc)

Tenyleg kapott ilyet az s8? Nekem s8 van legfrissebb szotverrel es sehol a 60fps... a note 8 viszont valóban kapott ilyet!

A telefonom erősebb mint a laptopom.. mi lesz itt tíz év múlva?!?! Mikor a galaxy nexus volt a legerősebb mobil, nem gondoltam volna hogy ennyire gyors lesz a fejlődés! :D (Galaxy S8)

(#22) dlaj válasza tomboy0013 (#20) üzenetére

dlaj
(őstag)

Plusz OLED kijelző sincs, így lehet órákig navizni a beégés veszélye nélkül is.

Időnként fekvőből állóba állítod, vagy fordítva, és máris megszűnik a beégés veszélye!

(#24) vanye

vanye
(senior tag)

Maszatolós mobilarénás cikk as usual... Forrás pl. megint sehol; enélkül lehozni akárcsak egyetlen hírt is (hacsak nem első kézből származik) eléggé komolytalan. Az első dolog, ami kimaradt a cikkből:
"Now POCO and POCOPHONE have supported DRM-protected contents from Amazon Prime Video and HotStar." Sehol egy Netflix, amire a magyar júzerek miatt talán nem ártott volna egy félmondatban kitérni. A másik, ezzel összefüggő infómorzsa ez lenne:
"Just because a device is Widevine L1 certified doesn’t mean video streaming services will automatically allow them to stream protected content, though. Service providers like Netflix can whitelist or blacklist devices based on their own desired parameters. In fact, a lot of video providers are reluctant to certify devices that have already launched." Magyarán az egy dolog, hogy egy eszköz megkapja az L1-es minősítést; ezt a tartalomszolgáltatónak is certifikálnia kell, máskülönben nem lesz streamelt HD-kontent a mobilon.
Forrás:
[link]
[link]

Stern des Südens!

(#25) Matjisom

Matjisom
(újonc)

Nagyszerű, hogy turbózzák az F1-et, de mégis mikor szándékoznak a Mi 8-hoz hozzáadni legalább Full HD 60 FPS videofelvételt? Elvileg ez lenne a fő telefon vonaluk, mégis minden más tudja csak ez nem.

[ Szerkesztve ]

(#26) 8zabi válasza vanye (#24) üzenetére

8zabi
(őstag)

...és tegyük hozzá, hogy DRM support-tal kellett volna megjelennie fél évvel ezelőtt, nem utólag hozzáadni, bár ettől még jó telefon, a tervezők részéről egészen nagy égés szerintem ;]

(#27) Bdanyy válasza D4ni (#18) üzenetére

Bdanyy
(PH! addikt)

Még jó, hogy az befer a telefon mellé a zsebbe, hogy mindig elérhető legyen.

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#28) tomboy0013 válasza dlaj (#22) üzenetére

tomboy0013
(PH! kedvence)

Nem tudom úgy elhelyezni a kocsiba sajnos. A szélvédőre tapadós tartó állandóan lezuhan, a szellőző rács meg nem bírja el, lehajlik, de lentebb van egy rész ahová állítva elfér.

(#29) trebrona válasza Mustaros (#23) üzenetére

trebrona
(PH! nagyúr)

Végigolvastad a posztot?
Pont arról van szó, hogy mivel a Samsung tiltja, hogyan lehet engedélyezni...

Ja és S8 gyári pite kamerája: kép

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekkel privátban ne keress, arra való a fórum! Köszönöm!–––------- Eladó iPhoneSE https://goo.gl/zeDLkr

(#30) Danex válasza Matjisom (#25) üzenetére

Danex
(PH! addikt)

Mi8 -on is van már egyszerre kapták meg, sajnálatos hogy ez emlitésre se lett méltatva a cikkben

Xiaomi Mi 8 || Suzuki SX4 S-Cross GL+ 1L 6AT

(#31) raulicio

raulicio
(senior tag)

ez aztán soha nem látott feature áradat, bezzeg a hide notch funkciót, amit kivettek, azt nem rakják vissza. :)

(#32) Kasya válasza gekkoXT (#1) üzenetére

Kasya
(PH! nagyúr)

Ne viccelj, szegyen hogy eddig nem volt Widevine L1-támogatás.

(#24) vanye: ehh, ezt jó tudni.

[ Szerkesztve ]

(#33) Obyboy válasza Ixion77 (#14) üzenetére

Obyboy
(PH! addikt)

Nem azt írtam, hogy én találtam fel a spanyol viaszt, csak azt hogy a rengeteg hardverre nem tudnak (vagy nem akarnak) olyan ütemben szoftvert fejleszteni mint azok a gyártók akik kevesebb típust adnak ki. :U
Azt pedig végképp nem írtam, hogy bármelyik cég rossz döntéseket hozna vagy a csőd szélén állna. Csak a saját véleményemet írtam le, sajnálom hogy nem egyezik a tieddel, bocsánat. :O

[ Szerkesztve ]

___"Mérnökkel vitatkozni olyan, mint disznóval birkózni a sárban.___________ _______________Idővel rájössz, hogy ő ezt élvezi."________________________

(#34) Noukoum válasza Obyboy (#13) üzenetére

Noukoum
(fanatikus tag)

Hát én nem sok gyártót tudok akik 40-60ezres mobiljukat 2-3-4 évig frissítik. A xiaomi ilyen

Only a sith deals in absolutes

(#35) Aryon87

Aryon87
(PH! nagyúr)

Szép hozzáállás a gyártó részeről, nagyon komolyan foglalkoznak a telefonjukkal (ugyanez a Xiaominál is a Mi8 esetében).
Pocokkal volt is szerencsém, csak a hülye kíváncsiság miatt váltottam el róla :))

Samsung S9+ & Huawei P9

(#36) Obyboy válasza Noukoum (#34) üzenetére

Obyboy
(PH! addikt)

Bocsánat, hogy rossz helyre skatulyáztam be a Xiaomit. 4 évvel ezelőtt még nem ismertem a céget. Minden elismerésem az övék ha 3-4 főverzió frissítést megkapnak a készülékeik. Az elmúlt 2 évben több családtagom és barátom is Xiaomit vett, korrekt készülék nagyon jó ár/érték aránnyal. Idén én is cseréltem a lassan 4 éves OPO-t, ha nem OP lesz a következő akkor Xiaomi.

___"Mérnökkel vitatkozni olyan, mint disznóval birkózni a sárban.___________ _______________Idővel rájössz, hogy ő ezt élvezi."________________________

(#37) Noukoum válasza Obyboy (#36) üzenetére

Noukoum
(fanatikus tag)

Android főverziót nem kap (csak 1-2-őt modell függő), csak miui-t. Ez nyilván csak azoknak fontos akik fikázni akarják, de ugye köztudott hogy a miui eléggé el van látva funkciókkal, nagy veszteséged tényleg nem lesz emiatt.

[ Szerkesztve ]

(#38) tomboy0013 válasza raulicio (#31) üzenetére

tomboy0013
(PH! kedvence)

Már rég visszarakták. Csak nem a notch mellett maradt az óra meg egyebek hanem Pixel 3-hoz hasonlóan alá került úgy meg plusz helyet foglal az is a kijelzőből... Ez nyilván a batár lekerekítés miatt lett így de engem a notch nem zavar úgyhogy nem használnám amúgy se a rejtést.
A teló érdemeit szerintem nem rontja a dolog, abból viszont jó sok van, pláne 100 ezerért, illetve ha nem kell gyári garancia akkor alatta is van bőven a 64GB-os.

[ Szerkesztve ]

(#39) Obyboy válasza Noukoum (#37) üzenetére

Obyboy
(PH! addikt)

Ritka az a gyártó akinek a készüléke 2-nél több főverzió frissítést kap tehát nincs értelme fikázni a Xiaomit sem.
Én nem szeretem 1-2 éven belül cserélni a telefonomat így a főverzió frissítést megoldom custom ROM-mal csak engedje a gyártó a bootloader nyitást.

[ Szerkesztve ]

(#40) tomboy0013 válasza Obyboy (#39) üzenetére

tomboy0013
(PH! kedvence)

Android vonalon nincs is gyártó aki 2-nél több főverziót kiad egy telefonra (beleértve a Google-t is).

(#41) NemMo válasza Aryon87 (#35) üzenetére

NemMo
(fanatikus tag)

Mit vettél helyette?

(#42) Aryon87 válasza NemMo (#41) üzenetére

Aryon87
(PH! nagyúr)

M10Pro-ra ugrottam vissza (tavaly is volt 8 hónapig, de más volt a cél eredetileg, csak nem jött össze) onnan meg S9+.

[ Szerkesztve ]

Samsung S9+ & Huawei P9

(#43) Noukoum válasza Obyboy (#39) üzenetére

Noukoum
(fanatikus tag)

De én pont ezt tisztelem a Xiaomiban hogy mindenféle hackelgetés nélkül használható a mobiljuk évekig. És nem kell 2hetente újraindítani, meg visszaállítást csinálni.:)

(#44) INGJOKE

INGJOKE
(őstag)

Xiaomi eu rommal a tökéletes kombináció...:D

Troll! Feed them!!! Mi mix 2s 6/128(EU dev)+Amazfit pace+Mi Notebook pro I7 16 gb 256 gb ssd+Logitech g903

(#45) joey04 válasza vanye (#24) üzenetére

joey04
(Jómunkásember)

Az igen. Hát így már más a leányzó fekvése...

39: Nekem a Xiaomiban pont az nem tetszett, hogy mókolni kellett vele és még akkor sem működött rendesen. [link]. Ilyet egy samunál pl. nem tapasztaltam. Persze, olcsóbb, ez rendben is van, csak ennek meg az olcsóságnak is van ára. Valamint hiába kapott rendszeresen frissítéseket, ha kijavítottak egy bugot, akkor jött egy másik az update-ben. Egyik sem olyan, ami miatt használhatatlan lett a telefon, de idegesítő volt. A pockot meg még jó, hogy frissítik, az elején elég sok szoftveres gond/hiányosság volt vele.

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#46) Obyboy válasza joey04 (#45) üzenetére

Obyboy
(PH! addikt)

Samsungnál sem hibátlan minden készülék, céges telefonom egy A5(2017), semmit sem mókoltam úgy van ahogy a Samsung kiadta, appot csak a munkához szükségeseket tettem fel és a szükségtelen törölhetőeket eltávolítottam, ha jött frissítés feltettem és kész. Lassan egy éve használom és már pár hónapja azt tapasztalom ha egy héten egyszer nem indítom újra akkor bejövő hívásnál eltelik 6-8 másodperc mire megjeleníti a hívó adatait addig sötét a kijelző, újraindítás után a bug megszűnik és a hívás érkezésekor már mutatja is ki hív.

(#47) INGJOKE válasza Obyboy (#46) üzenetére

INGJOKE
(őstag)

Az "A" a szamszungnál az eldobható kategória. A J-ért meg nem érdemes pénzt adni. Hozzák ide a kolléganők, hogy nincs hely nem tudja frissíteni a facebookot. Mondtam neki, hogy töröljön le valamit ami nem kell... de kell minden. Akkor kuka és normális telefont kell venni...:D

Troll! Feed them!!! Mi mix 2s 6/128(EU dev)+Amazfit pace+Mi Notebook pro I7 16 gb 256 gb ssd+Logitech g903

(#48) -Skylake-

-Skylake-
(őstag)

Basszus hogy lemaradtam a topik elejerol. Mi tortent itt sracok ?

"Nem nézem le a funkcionális analfabétákat. Ezt kikérem magamnak." Abu85

(#49) joey04 válasza Obyboy (#46) üzenetére

joey04
(Jómunkásember)

semelyik nem hibátlan, csak a xiaominál én több és bosszantóbb hibákat tapasztaltam :) de cserébe jóval olcsóbban nyújt hasonló tudást.

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#50) sky11 válasza tomboy0013 (#40) üzenetére

sky11
(őstag)

Elvileg az OP 3 megkapja a pitèt . Ès 6.x.x. - ről indult . Persze nyugtával dicsèrjük a napot...

Oneplus 3 , HP Tablet Pavilion x2 10

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.