Hirdetés

2019. március 20., szerda

Gyorskeresés

(#1) krisztian112

krisztian112
(senior tag)

Nagyon olcsón kell hogy adják a RAM miatt, olyan 40-45 ért szolgáltatónál jöhetne:D

Huawei P10 lite

(#2) atike

atike
(PH! nagyúr)

Öt col, ZTE, és ilyen belső tartalom? :U Rettenetesen olcsón kellene hogy jöjjön. Amúgy a kutyának nem fog kelleni. :F

(#3) sing1ep1ayer válasza atike (#2) üzenetére

sing1ep1ayer
(őstag)

A Samsung nagyjából ugyanilyet készül kiadni, csak gondolom dupla áron. Ha arra rácuppannak a népek, akkor ennek is lehet esélye a piacon.

(#4) dokee78 válasza atike (#2) üzenetére

dokee78
(PH! félisten)

5 collon ez a felbontás nem gáz? :F

WoT: [1HPH]__D3m3nt0r__ // WoWs: [STW]__D3m3nt0r__ *** GTA Online: dokee78_2

(#5) Smithy87 válasza dokee78 (#4) üzenetére

Smithy87
(senior tag)

Határeset a megjelenítő minőségétől is függ. A tabom 8" os és 1280*720 as feldbontás már majd nem pixeles igaz nem túl csodás TFT van benne. De láttam már myausio phone 5-öt ugyan ilyen méret ugyanilyen felbontás de IPS vagy jobb TFT nem tenném le a harci esküt a lényeg, hogy nem volt vészes.

(#6) satz18

satz18
(őstag)

Lehet hogy mégsem lumia 620 lesz a kövi mobilom

Asus GL502VS, Lenovo x60, LG G4, PS 3

(#7) mrlujoak

mrlujoak
(PH! nagyúr)

...ez büntet.
Természetesen nem a jó értelemben.

(#8) ulmikukac

ulmikukac
(tag)

A teteje kicsit galaxy spica nekem.

Battletag: Ulmi #2724 |Do or do not, there is no try| Xiaomi Mi A1

(#9) bigmasterg

bigmasterg
(PH! addikt)

Ez aztán a "háj rez".

˙

(#10) Roxbury válasza dokee78 (#4) üzenetére

Roxbury
(őstag)

De gáz. ZTE Skate-emen (4.3") is gáz volt. 4" környékén, vagy alatta már egész jó.

(#11) b0bcat válasza krisztian112 (#1) üzenetére

b0bcat
(PH! addikt)

40-ért van most is ugyanilyen tudású készülék, de nagyobb akkuval, függetlenül, dual SIM-es kivitelben. ;)

ingyenes tananyagok az angolozz.hu nyelvoktató portálon: https://bit.ly/2MZW4xp ingyenes interaktív online angol szótanító (2000 szócikkel): https://bit.ly/2tkaXRW

(#12) lexter00 válasza satz18 (#6) üzenetére

lexter00
(őstag)

Már ha ez is meggyőz téged a Lumia 620 ellenében akkor nem neked való a WP.

Nokia Lumia 625 WP 8.1 Denim white+ Nokia Coloud Boom, Jiayu G3T Black,Samsung Galaxy J5 Black,Sony KDL-40R450BBAEP,Xiaomi Redmi Note 4 Global + Yoobao P2 Powerbank

(#13) b0bcat válasza dokee78 (#4) üzenetére

b0bcat
(PH! addikt)

Nem. Hacsak nem vagy retinához szokva. :DDD De komolyan: ez a PPI még nem bántja a szemet. De ennél nagyobb méretben (lásd a belépő szintű 7 collos tablet-ek túlnyomó többsége) már nem szép, főleg, ha rossz minőségű a kijelző. :U

ingyenes tananyagok az angolozz.hu nyelvoktató portálon: https://bit.ly/2MZW4xp ingyenes interaktív online angol szótanító (2000 szócikkel): https://bit.ly/2tkaXRW

(#14) margithid

margithid
(PH! kedvence)

1 GB Rammal jó lenne, de 512 már édeskevés szerintem.
Nem tudom, hogy egy ekkora tepsibe miért nem raknak legalább nagy aksit, itt nem gáz ha vastag a készülék, ez nem az a kategória.
Komolyan mondom nem tudom mikro jön rá végre egy gyártó, hogy egy 5000 MAh aksival szerelt mobil letarolhatná a piacot.
Spóroljanak inkább a kijelzőn, fényképezőgépen, de normális aksi legyen végre!
Én addig komolyabb pénzt nem adok mobilért, max 20k ha lesz valami leárazás t-nél utolsó darabokra mint ahogy szokott is lenni.

(#15) krisztian112

krisztian112
(senior tag)

Jajj mit vagytok úgy oda. Emlékezzünk csak vissza, amikor valamiféle Samsung gyártó kiadta a 2011-es csúcsmodeljét, azon talán milyen volt a pixelsűrűség 500+ mega giga? 4.3-on volt 480x800 ami 217ppi és láss csodát senkinek nemvolt vele semmi baja. Mit kel úgy szidni, lehet hogy nagyítóval nézitek a telefont, akkor vegyetek fel szemüveget. Szerintem 200ppi felett semmi sem szörnyű.

Huawei P10 lite

(#16) bigmasterg válasza krisztian112 (#15) üzenetére

bigmasterg
(PH! addikt)

De ez 5".
200 ppi alatt van.
szerk.:186

[ Szerkesztve ]

˙

(#17) darkarthur válasza krisztian112 (#15) üzenetére

darkarthur
(senior tag)

Azért a Super Amoled+ kijelző nem említhető egy lapon ezzel. Ráadásul 4.3 -tól az 5" nem kevés.

(#18) Cannabis7 válasza dokee78 (#4) üzenetére

Cannabis7
(senior tag)

van ugyanilyen felbontással 9"-os tablet, na az már gáz, próbáltam, hát kb kifolyt a szemem :(

5"-on szerintem még éppenhogy belefér, de azért picit lehetett vna nagyobb felbontású

[ Szerkesztve ]

BB PIN: 2B6242F9

(#19) Oppenheimer

Oppenheimer
(PH! kedvence)

csúnya és bazári műanyag

Magic: http://youtu.be/awyDAekUc_8

(#20) malnabokor

malnabokor
(senior tag)

Érdekes, hogy már a középmezőny is 5"-os képernyőkkel jön ki... akik mondjuk a 4"-környékét szeretik, azoknak marad lassan az alsókategória? :((( (persze Androidra gondolok, mert tudom ott az iPhone, de az megint más...)

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#21) leslie_smith

leslie_smith
(senior tag)

Minek ez a nagy méret??? :F

A mobilarena nem kötelező,de "ajánlott". | Xiaomi Redmi 4X

(#22) margithid válasza malnabokor (#20) üzenetére

margithid
(PH! kedvence)

Azért szeritnem nem kell félnünk, hogy csak tepsimobilok fognak jönni.
Ott a samsung sgs 3 mini, htc gyárt még jópár 3.5-4" közötti készüléket (desire c, x, one v, 8s), de ott van sony is. (tipo, go, u, p, j)
Szóval nem kell azért félni, hogy nem lesz használható méretű mobil.

(#23) bigmasterg válasza leslie_smith (#21) üzenetére

bigmasterg
(PH! addikt)

Szerintem ezt a ZTE sem tudja, csak látják, hogy mások is ilyen nagy mobilokat adnak ki és próbálják utánozni őket. ;]

[ Szerkesztve ]

˙

(#24) Edvig

Edvig
(kvázi-tag)

"A kínai gyártó legújabb óriásmobilja a középmezőny számára hozhatja el a hatalmas megjelenítők varázsát." És olyan mikor lesz hogy kicsi telefon a csúcskategória számára? :F :F

You'll Never Walk Alone!

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.