Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #48967168

    törölt tag

    válasz Csapoati #17 üzenetére

    Nem akarok nagyon beleállni a témába (a Gamer-en már megtettem) de igenis rohadt nagy baj van a ládákkal!

    Egyszerűen nem igaz, hogy nélkülük is tudnál haladni, pontosabban tudsz, csak épp exponenciálisan több idő kell hozzá mint a korábbi részekben! Egy átlagos karrierfutamon 20-30k-nál nem tudsz többet bezsákolni, ugyanakkor az autók fele 300k fölött van, ugyanis minden jelentősen megdrágult! Ez hellyel-közzel 4000 futamot (!) jelent, ami azért épp ésszel nehezen teljesíthető!

    De ha még valaki végig is farmolná a dolgot (mert mondjuk hajt az 1000G-re) akkor sincs esélye, ugyanis a járműpark jó része nem elérhető normál vásárlással, csak ládapörgetéssel, random szintlépéssel és a Special boltban. Ez utóbbiban is full random módon jelenik meg 3db járgány, de hetente többet nem is vehetsz, ki tudja miért... (na jó, nyilvánvaló miért...)

    Szóval marad a láda, de amiben van autó az 250k-tól indul, ahhoz meg ugye megint kell 10 futam... Mit fog tenni az egyszeri amcsi gémer? Pont belesz@rik, és vesz majd heteken belül valós dollárért játékbeli creditet és már megy is a Pay-to-Win modell. Online nem köröztem eddig, de jól látszik, hogy offline vannak csíter verdák, amik hogy-hogy nem ritkatságok...

    Az első patch nem játszhatósági hibákat javított (van benne bőven XO-n és PC-is) hanem tűzzel vassal írtotta a glich-eket, és rögtön visszavágta és lebutította az előrendelői autók képességeit. Mind-mind arra ment ki, hogy nehogy túl gyorsan pénzhez jussál a játékban, mert akkor nem fog creditet venni...

Új hozzászólás Aktív témák