Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bunfi

    őstag

    válasz Csapoati #8 üzenetére

    A probléma gyökere, hogy a token az úgymond "fairebb" trade. Megveszed és megveszed vele az autószalonból azt az autót, amit szeretnél. Áru-vételár. Egyszerű, viszont ez a random majd kapsz valamit...

    Nekem már Horizonban sem volt túl szimpatikus a ládanyitogatás (pedig ott még elég szelíd volt a mostanihoz képest) és megvoltak a maga mellékhatásai. Próbálj meg mostanában Subaru BRZ HE-t venni. Sok szerencsét. És bizony szerintem szép számmal voltak azok, akinek nem sikerült az első 3 hétben kiforgatni, mert utána kikerült a dobozból, mert Turn10 elszúrta. Ezután az aukciós házzal ugyanúgy lehetett trollkodni, mint a huzat. És teszik ezt most is a Forzathon autókkal. Kíváncsi vagyok, hogy változtatott-e valamit az aukciós házon a fejlesztő, vagy csak a Barbi-baba öltöztető szimulátorra jutott idő...

    Nem tudom és a neten sem találtam információt, hogy vannak-e crate exklúzív autók. De ha vannak, akkor az szerintem elég nagy szemétség, hogy csak a szerencse kérdése. Persze ezt is meg lehet kísérelni lesöpörni, de ha egyszer megveszem a játékot, akkor nem hiszem, hogy még a szerencsefaktorért is kellene imádkozni (vagy grindolni a pénzt), hogy meglegyen egy autó, amit más másodjára kipörgetett.

    Lépésenként csinálnak hülyét az emberekből, mint ahogy egy szimulátor/szimulátor jellegű (attól függően kit kérdez az ember) játékban sok minden többet számít, mint az, hogy mennyire tudsz vezetni... Kártyák, szerencse, collektor level és társai.

    [ Szerkesztve ]

    János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

Új hozzászólás Aktív témák