Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr. Spock

    kezdő

    válasz borg25 #41 üzenetére

    a Borg veszélyes ellenség az elég galaxisban :) engem nem fogsz asszimilálni :D
    a poént félretéve, nem félek, elég jól be vagyok védve (többszörös hardveres tűzfal), és tudom kezelni a win10-et, jobban mint egy átlag user. tudom mi fut, minek nem szabad futnia, mi az ami gyanús lehet. a felesleges szemét le van tiltva / ki van kapcsolva. vannak eszközeim bőven az esetleges baj elhárítására is. elég kicsi a támadási pont / lehetőség. virtuális gépet nem futtatok. Hagyjuk már ezt a javascriptes dolgot, én nem az típus vagyok a aki google keresőben rákattint a kamu oldalakra (az tényleg féljen), de amúgy sincs semmi ilyesmi működő script ez is csak "elmélet". A hacker is tudja hogy semmire nem megy egy rakat értelmezhetetlen adattal amit a cacheből le tud lopni ha nagyon okos, de ez amúgy is a legtöbbnek meghaladja az értelmi szintjét. Sokkal inkább admin jogosultságot szereznek a gépeken, OP rendszer vagy Flash hibákat kihasználva. Szóval a frissített OP rendszer nagyon fontos, de más nem igazán + ha nem Mari néni vagy és tudod mit töltöttél le és honnan és mit futtatsz akkor nagy meglepetés nem érhet. Ez ugyan úgy bármi fajta gépre igaz, még a "sérthetetlen" Ryzenekre is...

Új hozzászólás Aktív témák