Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RefFes

    junior tag

    válasz snecy20 #27 üzenetére

    +

    Én úgy váltottam RYZEN-ről, hogy TUDTAM ezekről a dolgokról, pár hónapja adtam el símán a 8700k-mat, a mostani 8086k-t is szerintem legalább olyan símán sikerül(ne) majd (ha egyáltalán lenne értelme...). Aki I-t használ, az tisztában van vele (ahogy én is tapasztalom), hogy mindenféle javítások ellenére is erősebb a cucc. A másik oldalnak úgyse kellene, ők meg vannak győződve, hogy sebezhetetlenek. meg 2-szer annyi mag/szálam van (igaz, hogy nem sok értelme van, vszínű, még jó ideig...lásd legújabb TR, ami a hétköznapi user által használt alkalmazásokban-nem csak játék-jelentősen elmarad akár a CL-hez képest, pedig többszörösébe kerül, és asszem 32/64!!!, egy magon siralmas...felemás memória vezérlés...stb.) Ha én hacker lennék, ezekkel a dolgokkal nem is próbálkoznék, ha meg valami csoda folytán AMD elérné a tervezett szerver fronti 10%-os részesedést, vagy elérne egy jelentős százalékot, akkor kezdenék azzal foglalkozni, mert nehogy azt higgyük, hogy, aki keres, az nem talál-egyelőre nem éri meg az alacsony elterjedtség miatt.
    + AMD-nél is találtak ehhez hasonló lehetőségeket, már, ami a hozzáférést illeti, ott ez le lett söpörve, mint probléma.

    Üdv

    Mindig hálát adok Istennek, hogy ateista vagyok...

Új hozzászólás Aktív témák