Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz TunerJoe #9 üzenetére

    " ... a Thunderbirddel is hasonlót akarnak ... " - a lejtőn nincs megállás. :(((
    Én biztos teli pofával röhögnék azon, aki megpróbálná nekem bizonygatni, hogy ez egy "vérbeli Mustang".

    " ... ha szimplán egy hátsókerekes sportkupéba elektromos motort raknak, azt felőlem hívhatják Mustangnak."
    Én nem vagyok ennyire engedékeny. A Mustang-hoz a forma mellett hozzátartozik a V8 és a vele járó hang. Nekem a négy-hengeres Mustang sem tetszett (de hát ki kell szolgálni a kispénzű pojácákat is) de az mindenen túltesz, hogy a Mustang-ság összes esszenciáját nélkülöző - ráadásul meglehetősen csúnya - villanyautóra csak azért ráaggatják ezt a nevet, mert akkor majd biztos vinni fogják.
    Szívesen ott lennék, mikor első alkalommal egy Mustang találkozóra nagy büszkén begurul a tulaj egy így villanypónival.

    #10 Daffit
    " ... a hangszóróból szól a motor hang ... "
    Sajna ez nem egyedi. Az autózás hanyatlását éljük. Mi még talán vehetünk majd egy-két élményautót (használtan, ha az újat nem is engedhetjük meg magunknak), de az utánunk jövő generációknak már csak ezek wannabe autók maradnak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák