Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • johnyblaze

    aktív tag

    válasz diegho #19 üzenetére

    Nem épp a parizerre gondoltam.példának használtam.de amúgy hidd el van baj avval is ,semmi hasznos tápanyagot nem viszel be vele.átfogóan a hasonló trágya élelmiszerekre gondoltam.tény a cukor is nagyon rossz illetve a cukrozott üdítők.viszont sok olyan ember van aki nem fogyaszt üdítőt mégis elhízik a gyatra minőségű élelmiszerektől. Illetve vidéken a kínálat is elég korlátozott,gyümölcs és zöldség egyaránt. Koriandert jóformán sehol sem kapni . Akár tesco,akár lidl...
    Ez sem könnyíti meg a dolgod. Én pl ha tehetem magamnak csinálok limonádét. Citrom,gyömbér,passion fruit ( ha van persze...) és valójában ez lenne az egyik fő alkotó elem.illetve menta levél (ez is csak ha van). És akkor ennyit a szándékról.Látja az ember hogy fele anyagot nem tudja beszerezni amitől már nem olyan az egész.Inkább vesz egy zero üdítót vagy ízesített vizet.
    Ja és akkor mondják az okosok : dehát nincs szezonja a gyümölcsnek... Persze a nagy f@szt. Ha banán egész évben kapható akkor nemértem miről beszélünk.

    ui; gyakorlatilag ,alma,narancs,banán amiből tudsz gazdálkodni. Ami nekem speciel már a könyökömön jön ki.Sokszor vágynék másra. Illetve kicsit vicces pl hogy egy avokádó 400-500-600 ft ( ha le van “árazva” akkor 300) :D
    usaban 80c ért vettem. Szégyen. Tudom más piac,de ez elég sovány vigasz.

    [ Szerkesztve ]

    "don't fulfill her desire, just up away and retire"

Új hozzászólás Aktív témák