Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • INGJOKE

    veterán

    Én régen manuális fogkefét használtam aztán egy alap oral b-t, majd egy komolyabb bluetoothos fajtát és tavaly év végén kaptam egy Ocleant one-t. A régi manuális fogkefékkel csak gondolom formán mostam fogat nem túl sok ideig. Nekem kb havonta szétment a feje "elgörbültek" a sörték. Az olcsóbb oral b-vel 2 percig mostam fogat (4x30 mp). A bluetooth-oshoz már volt kis időjelző is ami számlát a másodperceket is, ha elindítottam a fogkefét és ezzel is általában 2 perc szokott lenni, ha nagyon ráértem akkor 3 perc (4*45 mp). Az oral b fejek simán kibírták a 3 hónapot és csak az miatt "kellet" cserélni, mert javasolta az app.
    Nahmost mivel az Oclean-nek komolyabb appja van így be lehet állítani rajta egyedi programokat. Amit most használok az 4*30 mp tisztítás és 2x30 mp fehérítés. Ennek is most fog lejárni a 3 hónapja és 6 dollárba kerül hozzá két fej. Rendelsz belőle 4-et az egy évre elég és 3500 huf max. Ennyiért oral b fejet itthon ritkán lehet kapni. Nekem ez annyira bejött, hogy ha tarkón lőnek sem akarok többet elektromost, a manuálisról meg ne is ejtsünk szót. :D

Új hozzászólás Aktív témák